Arma Reforger

3Arma Reforger indir - (Direkt indir)

Yeni Enfusion motoruyla güçlendirilen Arma Reforger, otantik bir Soğuk Savaş ortamında 51 km2’lik inanılmaz ada arazisinde üstünlük için savaşmanıza veya Game Master küratörlük moduyla gerçek zamanlı olarak benzersiz senaryolar oluşturmanıza olanak tanır.

Operation Flashpoint’ten tanıdık bölgeleri tekrar ziyaret edin ve devasa bir açık dünyanın doğal güzelliğinin keyfini çıkarın; çakıllı plajlar ve kayalık sahillerle çevrili, çam ve geniş yapraklı ormanlar, akan nehirler, göletler, pastoral kasabalar ve sade dağlardan oluşan çarpıcı bir manzara.

Çatışma
Çevrimiçi oyunculara katılın ve bir ABD veya Sovyet Ordusu askeri olarak gerçekçi Soğuk Savaş savaşını deneyimleyin.

Stratejik pozisyonları ele geçirin, savaş alanına hükmedin ve dinamik, affetmeyen bir ortamda hedefleri güvence altına almak için başkalarıyla birlikte çalışın.

Arma Reforger’ın çok oyunculu oyun modu , titiz ayrıntılarla yeniden yaratılan, döneme özgü orijinal silah ve araçlardan oluşan bir seçkiyle sizi savaşa geri döndürür.

Game Master
Control etkinlikleri, benzersiz görevler oluşturun ve Game Master’da oyuncuları zafere doğru yönlendirin veya kendinizi güçlü yaratıcılar tarafından tasarlanan zorluklara teslim edin ve her şeyin olabileceği duyarlı bir sanal alanda savaşın.

Çok Oyunculu Arma Reforger’ın gerçek zamanlı senaryo editöründe
Game Master olarak savaşın sisinin ardındaki arkadaşlar için etkinlikler düzenleyin veya Conflict’te genişleyen bir ada arazisinde başkalarıyla kafa kafaya geçin veya takım kurun.


Arma Reforger indir - (Direkt indir)

49.198
OYUN BİLGİLERİ 17 Mayıs 2022 22:34
Arma Reforger

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12.09 GB

Crack: v0.9.5.61

Tarih: 17 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?