Arkanoid Eternal Battle

0Efsanevi Blok Kırıcı oyunu geri döndü!

Efsanevi Blok Kırıcı oyununu tamamen modernize edilmiş bir versiyonu ile keşfedin veya yeniden keşfedin! Oyun, klasik öğeleri, yepyeni görünümü, yeni kuralları ve ayrıca yeni efektler, bonuslar ve özelliklerle müthiş bir geri dönüş yapıyor! Bir ilk olarak, “”Eternal Battle”” adlı bir “”Battle Royale”” modu da dahil edildi.

Kıdemli oyuncuları şaşırtma garantili!

Arkanoid, 1986 yılında TAITO Corporation tarafından geliştirilen ikonik bir arcade oyunudur. Ana gemi ARKANOID saldırıya uğradığında, küçük uzay aracı VAUS kaçmayı başarır, ancak nihayetinde başka bir boyuta geçiş yapar. Boyutlar arası bir labirentte dolaşan VAUS’un, ARKANOID’in yok edilmesinden sorumlu labirentin yaratıcısı “”DOH””u yenmek için “”spacewalls”” adı verilen blokları yok etmesi gerekmektedir.

Oyun tasarımında yetenekli Fransız stüdyo Pastagames tarafından geliştirilen Arkanoid – Eternal Battle, efsanevi blok kırma oyununun geri dönüşüne imza attı.

Oyuncular ilk kez birbirleriyle rekabet edebilecekler. Oyunun yeni ana özelliği olan Eternal Battle modu, oyuncuya çevrimiçi bir deneyim sunarak, arcade oyununu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu Battle Royale modu, çevrimiçi olarak 24 oyuncu arasında rekabet imkanı sağlıyor.

Arkanoid, tarihin en erişilebilir oyunu olmasa da, en erişilebilir oyunlarından biridir. Konsepti yine çok sade; ancak her seviyede kademeli bir zorluk artışıyla karşılaşacaksınız.


3.060
OYUN BİLGİLERİ 27 Ekim 2022 23:01
Arkanoid Eternal Battle

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 568.58 MB

Crack: GOG

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?