ARK Survival Ascended

4En vahşi hayallerinizin ötesinde yeni bir dinozor hayatta kalma deneyimine yeniden doğdu… Ark, Unreal Engine 5 ile video oyunu teknolojisinin yeni nesiline yeniden tasarlandığından! Gizemli bir adada uyanırsınız, duyularınız kör edici güneş ışığı ve etrafınızdaki her yüzeyden sıçrayan parlak renkler, çıplak ayaklarınızda tuzağa düşen yemyeşil bir adanın masmavi suları. Derin bir kükreme, puslu ormandan yankılanıyor, sizi harekete geçiriyor ve ayağa kalkıyorsunuz – korkmuyor, ama merak ediyor. Yüzlerce dinozor ve diğer ilkel yaratık türlerini bir kabile oluşturmaya, evcilleştirmeye ve üremeye ve yetiştirmeye, yemek zincirinin tepesine doğru ilerliyor, inşa ediyor, inşa ediyor ve savaşmaya hazır mısınız? Yeni dünyanız bekliyor… Arama camına adım atın ve ona katılın!

ÖZELLİKLER

Ark: Hayatta Kalma Yükseliş, tamamen dinamik küresel aydınlatma (“lümen”) gibi üst düzey grafik özellikleri kullanarak video oyunu teknolojisindeki en son video oyunu teknolojisinden, Unreal Engine 5’ten yararlanmak için Ark’ın sanat ve dünyalarını tamamen yeniden tasarladı ve yeniden tasarladı. Kapalı yüzeylerden gerçekçi bir şekilde sıçrar ve gerçekçi yansımalar ve aşırı detaylar için yüz milyonlarca üçgenin gelişmiş ağ akışı (“nanit”) sağlar.

Dinamik su gibi gelişmiş yeni fizik sistemleri, her yaratığın sıvılardan geçerken dalgalar, dalgalanmalar, sıçramalar ve kabarcıklar yaratması ve her çim, çalı ve ağaç bıçağının karakterlere, patlamalara, mermilere, tepki verdiği tamamen etkileşimli fiziksel yapraklar yaratması ve fizik nesneleri. Bir ağacı yıkın ve diğer ağaçlara çarptığını ve aşağıdaki çimlere şaplak atmaya giderken tüm yeşillikleri rahatsız edin! Varlıklarına tepki olarak değiştikçe ve sallanırken çimlerin içinden sinsi bir şekilde hareket eden bir düşmanı tespit edin. Bir binayı yıkın ve parçaların gerçekçi bir şekilde parçalanmasını izleyin, çim ve su ile düşerken etkileşime girin.

ARK: Hayatta Kalma Yükseliş, ARK’ın kavurulmuş toprak, sapma, yok olma, Ark Genesis Bölüm 1, Ark Genesis Bölüm 2 ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm dünyalarına erişimi içerir. Ada şimdi piyasaya sürüldü, sonraki genişleme dünyaları düzenli olarak ek bir ücret ödemeden eklenecek.

Crack fix▼
CRACK FİX İNDİR


67.815
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2023 19:38
ARK Survival Ascended

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 79 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?