ArcRunner

0Titan sınıfının uzay istasyonu Arc’ın yapay zekası KORE’ye bulaşan bir metavirüs, ArcRunner protokolünün başlatılmasına neden oldu. İstasyonda ilerlemek, bölge muhafızlarını yenmek, KORE’yi bulmak ve sıfırlamak için çağrıldın. Bunun nesi mi zor? Arc’ta bulunan her robotik varlık sana karşı ve görevini tamamlamanı engellemek için seni avlamaya çalışıyor.

KİM OLACAKSIN?
En iyi usta ajan olarak oyna ve üç beden şablonundan yeni sibernetik android bedenini seç. Oyun tarzına bağlı olarak asker, ninja veya hacker olmayı seç ve çok yönlü bir şampiyon savaşçı, hızlı ve ölümcül bir dövüşçü ya da gizlilik ve yeniden programlama uzmanına dönüş. Seçim senin! Enerji çekicinden katanaya ve şok patlaması saldırısına kadar türlü özellikleriyle her bir karakter, kendine özel avantajları, silahları veya yetenekleriyle donatılmış olarak gelir.

SİLAHLARINI TOPLA
Arc’ta ilerlerken yeni silahlar bulmak için gözünü açık tut! Bu silahlar, düşmanlar veya elebaşlarından düşebilir, tedarik kasalarında bulunabilir veya mücadele ödülü olarak verilebilir. Gücü daha az olan silahları göz ardı etme, taktiksel bir avantaja sahip olabilirler! Silahlarının hasarını yükseltmek istiyorsan birkaç silah birden donanmak veya silah modları eklemek için kalıcı mikro robot yükseltmeleri ve geliştirmeleri kullan!

OYUNUNU MÜKEMMELLEŞTİR
Son oyununda kazandığın mikro robotları seç ve onları soğutucu haznendeki güçlü meta ilerleme yükseltmeleri için harcayarak sonraki oyununda hayatta kalmaya bir adım daha yaklaş. Hasarını ve SP’ni artırmak için çeşitli iyileştirmeler arasından seçim yap ve yapay zekayı yenmek için silah modu yuvaları ekle.

Karakterini güçlü geliştirmeleriyle donatmak için Autodoc’tan yararlan. Silah hasarını ve etkisini değiştirecek, ayrıca hareket yetenekleri ve ekstra silahlar ekleyebilecek dört güçlendirme arasından seçim yapma şansına sahip olacaksın! Her güçlendirme, 5 defaya kadar yükseltilebilir ve her sınıf, karakterine özel kendi geliştirme yelpazesiyle gelir! Yakında hiçbir şey seni durduramayacak.


8.330
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2023 17:19
ArcRunner

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.2 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 27 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?