Aquatico

0Aquatico, okyanusun alt tabakalarında geçen bir hayatta kalma şehir kurma oyunudur. Dünya’nın yüzeyi çorak bir araziye dönüşmüş ve insanlık kalan umutlarını denizin dibinde adımları atılacak olan yeni bir başlangıca bağlamıştır. Gelgitlerin altında bir dünya keşfettiklerinde, gayelerini yerine getirebileceklerini anladılar. Yeni bir başlangıç yapmalarına rağmen, bekleyen mücadeleler ve tehlikeler denizin altında hayatta kalmayı kolay kılmayacak.

SU ALTI DÜNYANI İNŞA ET
Ölen Dünya’dan kaç ve bir su altı şehri inşa et. Denizin zorluklarını aşarak birkaç seviyeden oluşan üssünü dik. Okyanusun dibine altyapını kurup üretim tesisleri oluştururken, kubbeli yapılar insanlarına barınabilecekleri bir çatı sağlayacak.

OKYANUSTA HAYATTA KAL
Çeşitli biyomları keşfet, kaynakları topla, soğuk ve sıcak akıntılara adapte ol ve su altı üsstünün farklı seviyelerini düzenle. Ancak deniz altındaki doğal yaşama karşı dikkatli ol, yeni şehrini inşa edip kaynakları topladıkça tehlikeli olayları tetikleyebilirsin. Şehrinin etrafını çeviren köpekbalıkları ve balinalarla yaşamak pek ideal olmayabilir.

NASIL GELİŞECEĞİNİ SEÇ
Geniş bir araştırma ağacı içinden yeni teknolojilerin ve yapıların kilidini açarak yeni şehrini nasıl inşa etmek istediğine karar ver. Savunma yapılarından İHA’lara, suşi restoranlarından oksijen ayrıştırıcılara kadar geniş yelpazede seçeneklerin olacak. İlerlediğin rota şehrinin nasıl oluşacağını gösterecek.

DERİNLİKLERİ KEŞFET
Okyanusun derinlerini keşfetmek için İHA’ları ve denizaltıları kullan, üretim bantları oluşturarak seferler düzenle. Seferler sayesinde ödüller ve nadir kaynaklar kazanacaksın. Başarıların daha derinlere dalmana imkân sağlayacak. Okyanusun tabanında nasıl sırlar olduğunu kim bilebilir?


21.584
OYUN BİLGİLERİ 12 Ocak 2023 21:12
Aquatico

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.92 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 12 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?