Aquarium Designer

0Hiç kendi akvaryumunuzu hayal ettiniz mi? Zaten bir tane var mı, ama yeterli değil mi? Ya da belki gerçek akvaryuma sahip olmadan önce kendinizi test etmek istersiniz? Akvaryum Tasarımcısı tam size göre bir oyun! Aquarium Designer’da küçük akvaryumlardan büyük akvaryumlara kadar çeşitli ölçeklerde gerçekçi balık tankları tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz. Onları her türden farklı su türüyle doldurun – melek balığı, bettas, akvaryum balığı ve çok daha fazlası! Aquarium Designer, ideal bir akvaryum yapma fırsatı yaratır ve yaratımınıza bakın!

Aquarium Designer’da müşteriler için akvaryumlar tasarlar ve gelecekte kullanmak üzere yeni öğeler satın almak için para kazanırsınız! Restoranlar, oteller, ofisler ve hatta zengin bir iş adamının konutu – her yer, hayat dolu renkli bir akvaryumdan yararlanabilir! Müşterinin tasarım özetini okuyun, akvaryumun şeklini ve boyutunu seçin, ardından gerekli tüm ekipmanı ekleyin – filtreler, su düzenleyiciler ve hava pompaları. Biraz çakıl, süs ve balık atın ve işte burada – kullanıma hazır! Ne kadar iyi yaparsan o kadar çok para kazanırsın!

Her profesyonelin biraz tatile ihtiyacı vardır! Aquarium Designer’da iki yaratıcı modda kendi akvaryumunuzu yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz – Günlük ve Gerçekçi. Farklı konfigürasyonları ve öğeleri deneyebilirsin, ancak akvaryumunun gelecekteki sakinlerini her zaman hatırla – bu elbette balıklar demektir! Farklı türlerin farklı ihtiyaçları vardır ve belirli koşullar gerektirir. Ve bir şeyler ters giderse, her zaman tekrar deneyebilirsiniz – hiçbir hayvan zarar görmez!


17.444
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2022 13:33
Aquarium Designer

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.2 GB

Crack: REPACK

Tarih: 21 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?