Aquarist

2Aquarist indir - (Direkt indir)

Zor görev – yüksek ödül
Bir akvaryum dükkanı işletmek gerçek bir zorluktur! Müşteriler, başa çıkmanız gereken zor görevleri size emanet edeceklerdir. Karşılığında bir ödül sizi bekliyor. İş geliştirme amaçlı – yeni balık, egzotik bitkiler, mağaza satın almak veya beceriler geliştirmek

Geri dönüşüm ve ekoloji
Kendine saygılı her girişimci işini önemsiyor. Akvaryum bileşenlerinin yenilenmesi ve işlenmesi size hem zaman hem de para kazandırır ve çevre için iyidir.

Hayal gücünüzü serbest bırakın
Her balığın yaşamak isteyeceği bir akvaryum oluşturun. Oyundaki çeşitli nesneler sayesinde en çılgın fikirleri bile uygulayabilirsiniz! Yeşil, çiçek açan bir vaha mı yoksa ham, antika büstler mi? Seçim senin.

Sualtı dansı
Size birçok balık türü ve tatlı su bitkisi sunuyoruz. Göreviniz, akvaryumlarınızın sakinleri için dengeli ve güvenli bir ekosistem yaratmaktır. Bir türün hayatta kalması için gerekli parametrelerden küçük bir sapmanın, diğerinin hayatta kalması için çok önemli olabileceğini unutmayın!

Geniş bir bakış açısı
Mağazanızı elinizden gelen en iyi şekilde çalıştırın! Sergiyle ilgilenin, hazır projeler satın ve bireysel siparişleri gerçekleştirin. Görevlerinizin hararetinde, ücretlerinizi unutmayın – onların güvenliğini, sağlığını ve yiyeceklerini sağlamaktan siz sorumlusunuz.


Aquarist indir - (Direkt indir)

8.572
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2022 20:53
Aquarist

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: V1

Tarih: 8 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?