Apostle: Rebellion

0Exodus ve Magna arasında 2065’ten beri devam eden görünüşte hiç bitmeyen savaş sonunda sona erdi. Exodus dağıtıldı ve dünya ulusları Almakarta’yı terk etti.

2140 yılında, aşırı nüfus ve iklim değişikliğinin neden olduğu küresel bir gıda krizi nedeniyle III. Yoğun çatışmalar birçok ulusu tamamen yok etti ve Dünya’yı harabeye çevirdi.

Sonuç olarak, dünya nüfusu milyarlardan birkaç yüz milyona düştü.

Sonrasında, insanlar toplanmaya başladı ve Neo-Eden adında bir megalopolisin yaratılmasına yol açtı. Bu şehirde yeni bir askeri şirket kuruldu. Bu şirketin adı Exodus’tu.

Exodus’un misyonu, insanları makinelerle birleştirerek insanlık için yeni bir gelecek yaratmaktı. Bu sibernetik insanlar Roids olarak tanındı.

‘Roiding’ başlangıçta tartışmalarla karşılansa da, biri olmanın avantajları eziciydi. Çok geçmeden, Roids geleneksel insanlardan sayıca üstün olmaya başladı.

Yıl 2200 ve sosyal eşitsizlik bir kez daha insanlığı kırılma noktasına itiyor…

Entrika, gizem, aksiyon ve romantizmin bu destansı hikayesinde siberpunk şehri Neo-Eden’i keşfedin.

Savaş, klasik sıra tabanlı RPG’lerden sonra tasarlanmıştır, ancak bir bükülme vardır: her başarılı vuruş, zincir ölçerinizi oluşturur ve daha fazla hasar vermenizi sağlar. Rakiplerinizi ezmek için bu ve diğer birkaç heyecan verici mekanikte ustalaşın.

Zindanlar arasında takım arkadaşlarınızla bağlarınızı derinleştirmek ve çeşitli yan aktivitelere katılmak için zaman ayırabilirsiniz.


4.688
OYUN BİLGİLERİ 31 Temmuz 2022 12:38
Apostle: Rebellion

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: FCKDRM

Tarih: 30 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?