Apocalyptic Vibes

0Dünya
Dünya düşüşte, kaba ve soğuk. Nükleer kışın yankıları hâlâ duyuluyor.

Medeniyet gelişiminin zirvesindeydi, insanlar güneş sistemini fethetti, gezegenlerini ve uydularını kolonileştirdi. Ancak arka arkaya birkaç büyük ölçekli insan yapımı felaket ve küresel savaş, Dünya’yı ıstıraba sürükledi.

Artık insanlığın kalıntıları, eski Dünya’nın harabeleri arasında hayatta kalan toprak parçalarında zorlu bir yaşam sürmek zorunda kalıyor.

Sonsuz çorak arazide yürüyen yalnız bir gezginsin. Hedefin belirsiz, ama niyetin sağlam. Acımasız çorak araziye meydan okumaya ve tehlikeli bir yola çıkmaya karar veriyorsunuz.

Oynanış
Apocalyptic Vibes, doğrusal olmayan bir anlatıma sahip, tek oyunculu, sürükleyici bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Dövüş ve silahlar:
Vahşi çorak arazide sizi öldürmek isteyen epeyce olduğundan emin olun.

Dört ana silah türünüz var: bir bıçak, bir tabanca ve seçtiğiniz iki büyük silah. Makineli tüfekler, karabinalar, pompalı tüfekler, tüfekler vb. Geriye sadece cephane almak ve silahı amacına uygun kullanmak kalıyor.

Her silah özeldir ve kullanımda kendi püf noktaları vardır. Örneğin, bir tuşa basarak bir tabancayı kaldırabilir, pompalı tüfekle çift atış yapabilir veya süngü kullanabilirsiniz.
Sen sadece bir erkeksin ve düşmanların acımasız, ölmen için birkaç kurşun yeter. Sadece cephaneliğinizde ustalaşmayı öğrenerek, bir dövüşte iyi bir karşılık verebileceksiniz.

Hava Durumu:
Her bölümde seviyeler arasında özgürce hareket edebilirsiniz.

Kaçınılmaz olarak sert kıyamet sonrası hava koşullarıyla karşılaşacaksınız: zehirli yağmur, fırtınalar, sisler ve optik fenomenler.

Özel ekipman ve çorak arazinin verdiği çok az şeyi kullanma yeteneği ile hayatta kalmanıza yardımcı olacaksınız. Bir başlık sizi zehirli yağmurdan koruyacak, bir gaz maskesi sizi zehirli sisten koruyacak ve radyo alıcılı yol direkleri kaybolmamanıza yardımcı olacak ve filtreleri stoklamak için hava tahminini kontrol etme fırsatı verecektir.


16.319
OYUN BİLGİLERİ 3 Mart 2023 17:36
Apocalyptic Vibes

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 466 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?