Anthology of Fear

1Anthology of Fear indir - (Direkt indir)

Aylarca süren araştırmalardan sonra hiç kimse kardeşinin yerini tespit edemedi. Yardım için tüm umutlar kaybolduğunda, meseleyi kendi elinize alırsınız.

HATASIZ LİMİNAL KONUMLARDAN GEÇERSENİZ KARDEŞİNİZİN KAYBOLMASININ GİZEMİNİ ÇÖZÜN.

Tek kişilik bir soruşturmaya katılın ve kardeşinizin ortadan kaybolmasının gizemini çözün. Rahatsız edici eşik konumlarını keşfederek gerçeği öğrenin. Yine de dikkatli olun, çünkü kabustan çıkma yolunuz tehlikelerle döşeli olacak.

Her biri ortak trajedilerini ortaya çıkaran hikayeyi bölüm bölüm keşfedin. İnsan bilincinin somutlaşmış dehşetlerini keşfedin ve kardeşinizi bulmak için onlarla savaşın.

Kişisel soruşturmanız sizi terk edilmiş bir tıbbi tesise götürüyor. Yavaş yavaş, onun rahatsız edici geçmişini ve onunla ilişkili insanlara ne olduğunu keşfedersiniz.

Kardeşinizin ortadan kaybolmasıyla bağlantılı kişilerin anılarını araştırın. Açıklanamayanı deneyimleyin, hayal edilemeyenden kurtulun ve parçaları bir araya getirin.

Gerçeğe giden yolda sizi bekleyen tehlikelerden kaçının. Çevrenizle etkileşime geçin ve neler olduğunu anlamanıza yardımcı olabilecek gerçeküstü deneyimlere katılın.


Anthology of Fear indir - (Direkt indir)

12.560
OYUN BİLGİLERİ 18 Mart 2023 18:09
Anthology of Fear

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.53 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 17 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?