ANNO: Mutationem

0ANNO: Mutationem indir - (Direkt indir)

ANNO: Mutationem’in neon kaplı, 2D ve 3D Cyberpunk dünyasına hoş geldiniz. RPG unsurlarına sahip bu Aksiyon-Macera oyununda, Ann oluyorsunuz: Dev Metropolis’te kişisel bir görevde son derece yetenekli, savaş eğitimli yalnız bir kurt, uğursuz mega şirketler, gizemli uç gruplar ve kelimelerin ifade edebileceğinden daha tuhaf yaratıklarla dolu.

Keşfet
Bu, keşfetmenizi bekleyen sürprizlerle dolu bir dünya! Ana hikayede ilerlerken bir Cyborg corgi ile sohbet edebilir, yarı zamanlı bir barmenlik işi üstlenebilir, azılı suçluları avlayabilir ve trend olan bir V-streamer’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarabilirsiniz! Neon Noctis Kasabası, bir açık deniz kargo gemisi ve devasa yeraltı yapıları gibi çeşitli yerleri keşfederek oyuncular istedikleri gibi gitmekte ve istedikleri gibi hareket etmekte özgürler.

Yeni bakış açısı gösteriliyor
Benzersiz 2D’den 3D’ye oyun, dünya ve sakinleri ile etkileşim kurmak için 2D Action n’ Platforming ve 3D Exploration arasında sorunsuz geçiş. Piksel oyunlarına başka bir açıdan bakalım!

Ann, düşman ve devasa patron ordularının arasından yolunu kesecek, ateş edecek, kombo yapacak, el bombası atacak ve yere vuracak. Büyük kılıçlardan çift bıçaklara, tabancalardan roketatarlara ve aparkatlara kadar, her zaman içinde olduğunu bildiğin tek kız ordusu olma zamanı.

Yapbozu bitirmeye çalışın
Ana kahramanımız Ann Flores ve onun güvenilir hiper korsanı Ayane’in kayıp kardeşinin nereye gittiğini bulmak için kişisel bir görevde yer aldığı, zengin ve karanlık bir siberpunk dekoruna yakışan büyük bir hikaye. İkisi neyi çözeceklerini çok az biliyorlar…


ANNO: Mutationem indir - (Direkt indir)

8.419
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2022 13:22
ANNO: Mutationem

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 7.15 GB

Crack: DOGE

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?