Ankora Lost Days

0Tek oyunculu hayatta kalma macerasında araştırma yaparak ve el becerilerinizi kullanarak vahşi Ankora gezegenini keşfedin. Büyüme, arkadaş edinme ve doğayla bağlantı kurma hikayesini yaşayın.

Mûn, Yıldızlararası Karakol’da Ast Komando olarak görevli ve uzay gemisi düştükten sonra keşfedilmemiş Ankora gezegeninde mahsur kalıyor.

Mûn’un nehirler, göller, şelaleler, dağlar… ve canavarlar gibi birçok engeli aşması gereken bu macerada gerekli kaynakları toplamak için kendi aletlerini yapması gerekiyor.

Ankora devasa bir yer. Umut ve tehlike dolu bu gizemli gezegende çevreyi özgürce keşfedin. Farklı aletler tasarlayın, yapılar inşa edin ve vahşi doğayı yaşayabileceğiniz yeni bir yuvaya dönüştürün.

Çekici kullanarak yapılar inşa edin, yeri kazmak ve araziyi düzenlemek için küreği ve kendinizi savunmak için yayı kullanın!

Her biri sırlarla dolu çöllerden çayırlara ve karlı dağlara çok çeşitli canlı topluluklarını keşfedin.

Her macerayla seviye atlayın. Hayatta kalma şansınızı artırmak için yeni yöntemler ve beceriler öğrenin.

Görsellerin esin kaynağı Rüzgarlı Vadi (Nausicaä of the Valley of the Wind) gibi Studio Ghibli filmleridir. Fantastik bir evrende modern bir ortam.

Deiland: Cep Gezegeni ve Mara’da Yaz oyunundaki olaylardan çok önce keşif dolu bu uzay yolculuğunda çaylak Mûn ile tanışın.

Ankora: Kayıp Günler klavye ile oynanabilir, ancak orijinal olarak gamepad için tasarlanmıştır.

Daha sonra klavye ve fare için bir uyarlama yaptık. Ancak, aldığımız geri bildirimlere göre oyunculara daha iyi uyum sağlamak için gelecek sürümlerde bunu geliştirme olasılığını inceleyeceğiz.


5.192
OYUN BİLGİLERİ 17 Eylül 2022 13:37
Ankora Lost Days

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 542.19 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?