Animal Shelter

3Animal Shelter indir - (Direkt indir)

Dört ayaklı dostlarımızı kurtar!
Animal Shelter’da ana amacınız , evcil hayvanlarla ilgilenmek, tedavi etmek ve barındırmak olacaktır. İhtiyacı olan her canlının sığınağı olacak ve gelecekteki uygun sahiplerin bulunmasına katkıda bulunacak bir barınak işletmek için çok ama çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Gelecekteki evcil hayvan sahibi-evcil hayvan ikilisinin birbirini tamamlaması gerektiğini unutmayın. Asıl amacınız mı ne? Evcil hayvanlarınız için uygun bir ev bulmak!

Fotoğraf çek
Hayvanların fotoğraflarını çekmeyi kim sevmez ki? Orijinal fotoğraf çekimleri yapabileceğiniz ve size ait olacak bir fotoğraf odası veriyoruz. Çekin, birleştirin ve sonunda çıkan fotoğrafları barınak için dekorasyon olarak kullanın. Bu kesinlikle yeni ziyaretçilerin dikkatini çekecektir!

Evcil hayvanlarınızın sağlığına dikkat edin
Sahiplenme süreci evcil hayvanlarınız için oldukça uzun ve zor bir süreçtir. İhtiyaçlarını takip etmeyi unutmayın: açlıktan sağlığa ve oyun oynama ve sevilme isteğine kadar. Görevi yavrularınızın mevcut ihtiyaçlarını belirtmek olan özel isim kartları burada size yardımcı olacaktır.

Onlarla oynayın
Unutmayın! Oyun oynayan evcil hayvan mutlu bir evcil hayvandır! İlgilendiğiniz hayvanlar barınakta kaldıkları sürenin büyük bir kısmını rahat kutularında geçireceklerdir. Bu nedenle, gün boyunca güçlü, sağlıklı ve rahat kalabilmeleri için onlarla uygun düzeyde oynamanız ve hareket etmelerini sağlamanız gerekmektedir. Bu yüzden onları okşayın, lezzetli mamalar verin, toplarla veya lazerlerle oynayın – bu yaptıklarınız size büyük bir güven ve gülen bir ağız olarak geri dönecektir!

Herşey kendi yerinde
Bir barınak sadece kutulardan ibaret değildir: aynı zamanda bir sürü başka yapı da bulunmaktadır. Size inşaat modu opsiyonunu sunuyoruz: yönetin, yeni yapılar satın alın, mevcut olanları yeniden düzenleyin, alanı genişletin – burada sorumluluk sizde! Unutmayın, yaptığınız ve yapacağınız her şey önemlidir, çıkışların aralığı bir istisna değildir. Kararınızı dikkatli verin çünkü sonunda evcil hayvanlarınızı barınak çevresinde hareket ettiren kişi siz olacaksınız.


Animal Shelter indir - (Direkt indir)

22.151
OYUN BİLGİLERİ 23 Mart 2022 19:06
Animal Shelter

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: DOGE

Tarih: 23 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?