Animal Rivals: Up In The Air

1Animal Rivals: Up In The Air indir - (Direkt indir)

Animal Rivals: Up In The Air, gülünç grafiklere sahip bir yarış oyunudur. Oyun, havada ayarlanmış yarış parkurlarına dalmanıza izin verecek. Arkadaşlarınızı davet edin ve bağımlılık yaratan ikinci dereceden hayvanlar dünyasında bir araya gelin!

Oyun, bu dünyanın gördüğü en eşsiz uçağı yaratmanız için 100’den fazla özelleştirilebilir parça sunacak. Yine de bu son değil – hız, frenleme veya dönüş değerleri gibi istatistiklerini değiştirerek her öğenin uçak üzerinde etkisi olacaktır, ancak bu muhteşem pervaneyi daha güçlü olanı için feda etmekten hoşlanmıyorsanız, basitçe dönebilirsiniz. Maçtan önce istatistikler kapalı!

9 hayvan karakter arasından seçim yapma şansınız olacak. Her birinin, diğerlerinde bulunmayan kendi özel silahı olacak. Köpekbalığı, kaplan, tembel aslan veya kaslı sıçan gibi yırtıcı hayvanlar arasından seçim yapın. Ayrıca beceriksiz bir su aygırı, yengeç veya timsah da seçebilirsiniz, ancak hepsi bu değil – sizi uykulu bir kaplumbağa ve hatta gangsta domuzuyla kapattık!

Uçağınız için daha fazla eşya almak ister misiniz? Çeşitli aşamalarda birden fazla oyun modundan oluşan kariyer moduna dalın. Her aşama size daha özelleştirilebilir parçalar kazandıracak. Ama arkadaşlarını terk etmek istemiyorsan endişelenme – gündelik oyunlar oynayarak da eşyalar alabilirsin! Kariyer, her biri kilidi açılacak farklı tematik öğelere sahip en az 30 oynanabilir aşamadan oluşacaktır.


Animal Rivals: Up In The Air indir - (Direkt indir)

9.693
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2022 01:26
Animal Rivals: Up In The Air

Tür: Aksiyon, Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 4 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?