Anglerfish

0Anglerfish indir - (Direkt indir)

Anglerfish’e hoş geldiniz. Mols dağlarındaki gözlerden uzak barınız. Burada flört etmenin gerçek hayatta kalma korkusunu yaşayacaksınız, bu da birden çok kez öleceğiniz anlamına geliyor.

Her öldüğünüzde oyuna baştan başlamanız gerekir, ancak gece dışarı çıkmayı tekrar denediğinizde bir şeyler her zaman değişir.

Yeni koşunuzdaki her değişiklik, nerede ve nasıl öldüğünüze göre el yapımıdır. Bu, ölmenin uyarıcı bir şey olduğu anlamına gelir.

Maceranızda ne yapacaksınız?

Şimdiye kadarki en vahşi gecenizde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Bunu yapmak için, Anglerfish’in çekirdeğinin derinliklerinde saklı olan sırları, her köşeyi ve buğuyu keşfederek ortaya çıkarmalı ve gömülü gizemleri çözmelisiniz.

Ancak rahatsız edici güçler sizi gerçeklerden uzak tutmaya çalışacak, bu yüzden onların kafalarını uçurarak savaşmaya hazır olmalısınız.

Gerçek bir psikolojik korku hikayesine dayanmaktadır İşten arkadaşlarınızdan biri evleniyor.

Bardaki tüm meslektaşlarınla ​​onun bekarlığa veda partisindesin, Anglerfish. Perşembe gününe benziyor, yani kız öğrenci üniformanla doğal olarak uyum sağlıyorsun.

Düğünde sağdıcının kim olacağını görmek için hepiniz dostça bir rekabet içindesiniz. Ancak, Fener Balığının sırları gecenin son içkisini istediğinde, iyi zamanınız aniden sona erer.


Anglerfish indir - (Direkt indir)

6.078
OYUN BİLGİLERİ 12 Kasım 2022 13:24
Anglerfish

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 383.61 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?