Ancient Aliens The Game

0Dünya çapında milyonlarca insan, geçmişte dünya dışı varlıklar tarafından ziyaret edildiğimize inanıyor.
Eski uzaylılar gerçekten tarihimizi şekillendirmeye yardımcı oldu mu? Ve eğer öyleyse, ana gezegenlerindeki bazı felaket olaylarından kaçmak için buraya gelmiş olabilirler mi? Ya da belki… bizimkinde olmasını önlemek için?
Ya doğru olsaydı?
HISTORY’nin en uzun süredir devam eden TV programı Ancient Aliens’a dayanan bu oyun, evrenimizdeki sonsuz olasılıkları keşfediyor. Bu hikaye odaklı şehir kurma oyununda gönülsüz bir uzaylı-insan melezi olarak oynayın! Kaynaklarınızı yönetin ve dikkatlice strateji oluşturun. Dünyanın kaderi buna bağlı olabilir!

Uzaylıların eski Mısır kültürünün gerçek öncüleri olduğu şeklindeki ünlü teoriden ilham alan Ancient Aliens: The Game, sizi dünya dışı varlıklarla doğrudan temasa geçiriyor. Büyük Giza Piramidi’nin inşasına nezaret etmekle görevlendirilmiş olarak, eski bir astronot teorisyeni ile birlikte uzun süredir gömülü olan kanıtları ortaya çıkaracak ve gerçeği uzaylıların kendilerinden öğreneceksiniz!

İlkel insanları kaçırın, DNA’larını manipüle edin ve Dünya’nın mineral zenginliğini kullanırken modern medeniyet kurmalarına yardımcı olun. Ama kolay olmayacak. Giza Piramidi kadar devasa bir şey inşa etmek için evler ve çiftlikler inşa etmeniz, insan teknolojisini ilerletmeniz ve daha fazlasını yapmanız gerekecek.


5.985
OYUN BİLGİLERİ 2 Ocak 2023 15:48
Ancient Aliens The Game

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 335.46 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 28 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?