Anarchy Wolf’s law

1Küçük bir endüstriyel hinterland kaosa maruz kalıyor. Burada olma hakkınız sürekli savunulmalıdır. Adım adım bölgede kendi düzeninizi kurar, yeni yerler keşfeder ve karakterinizin becerilerini geliştirirsiniz. Unutma, burada hüküm sürmek isteyen tek kişi sen değilsin, arkadaşlarını davet et ve onlara kimin patron olduğunu göster. Doğrudan arkadaşlarınızla oynamayacaksınız, ancak bu onların oyununuza müdahale edemeyecekleri anlamına gelmez. Kıyamet sonrası yeni bir bilim kurgu evreninde geçen oyuncular, renkli düşman karakterleri, çeşitli mutant kategorileri ve çeşitli yoğun ve heyecan verici maceralarla dolu kesintisiz, açık bir dünyayla karşılaşacak. Benzersiz oyun, oyuncuların tek oyunculu moddayken etkileşim kurmasına izin verir. Elinizi deneyin ve bölgede sadece en güçlüler güce sahip olacaktır.

Oyunun özellikleri:
Aktif çevik birinci şahıs nişancı.Stratejik ve ekonomik oyun
Örtük çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya rastgele insanlarla rekabet etme yeteneği.
Çok sayıda silah. Oyunda tabancalar, hafif makineli tüfekler, hafif makineli tüfekler ve makineli tüfekler sizlere sunuluyor.
Arabalar, kamyonlar ve helikopterler. Konumlar arasında hızla hareket etmek için binek arabaları kullanın. Ekonomik açıdan önemli kargoları taşımak için kamyonları da kullanabilirsiniz. Ve sadece çok etkili oyuncular bir helikoptere bakabilir.
9 kilometrekarelik büyük açık dünya tamamen erişilebilir olacak, ancak her bölgenin içinde olması güvenli değil.

Oyunun kuralları ve iç işleyişi:
Oyun, odadaki her oyuncunun kendi tek oyunculu oyununu oynayacağı şekilde yapılandırılmıştır, ancak genel pozisyonlar oda üyeleri arasında senkronize edilir. Yani Stratejik bir noktayı yakalarsanız, odadaki herkes için bu sizin olarak gösterilir, bu noktanın savunmasını güçlendirmek için yeterli kaynağa sahipseniz, artan sayı nedeniyle diğer tüm oyuncuların onu ele geçirmesi çok daha zor olacaktır. savunma botları veya savaş kalitesini artırmak için, masrafları size ait olmak üzere. Ayrıca oyun parasını geliştirmeye yatırarak bir puanın itfa maliyetini artırabilirsiniz ve bu diğer oyuncuların puanı ele geçirmesi için yeterli olmayacak, belirlediğiniz çubuktan daha yüksek bir paraya sahip olmaları gerekecektir. Örneğin, her zaman bir pozisyonu güçlendirme seçeneği vardır, ancak çok iyi veya iki pozisyon, ancak ortalama bir seviyede. En iyi hareket tarzı size kalmış.

Bir hedefe yaklaşırken, onu Gizli modda geçme veya Arcade modunda açık bir çatışmaya girme seçeneğine sahip olacaksınız. Gizli mod, güçlendirilmiş savunma kuvvetlerinin uyarıldığında sizi öldürme olasılığının daha yüksek olduğu, ancak gizlice oynarsanız paranızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz yüksek zorluktaki alanlarda tercih edilir. Yapabileceğiniz bir bölgenin eşiğinde durursanız, arcade modunu dahil etmekten çekinmeyin; bu durumda, yakalanan konumların yakınında yeniden inşa edebileceğiniz ve karakterinizin eğitimine bağlı olarak, bonusları ne zaman başlatırsınız? canlandı. Ancak, tüm bonusların jetonla ödenmesi gerektiğini unutmayın.


21.551
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2023 22:15
Anarchy Wolf’s law

Tür: Aksiyon, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.51 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 9 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?