An Ankou

0An Ankou indir - (Direkt indir)

Ölümle birlikte yeni bir iş gelir. An Ankou, iblis ordularıyla savaşırken ruhları yaşayanlar diyarından çıkardığınız hızlı tempolu bir aksiyon roguelike oyunudur. Ölümün hizmetkarı olarak, perili bir açık ortamı keşfedin, kaynakları toplayın ve görevinize yardımcı olacak ekipman üretin.

Ankou’yu aşılamak için her biri kendi öğelerine ve becerilerine sahip birden fazla meslek, haritalara dağılmış rastgele olaylar ve üstesinden gelinmesi gereken isteğe bağlı zorluklarla, tonlarca tekrar oynanabilirlik var ve her oyun benzersiz.

Ölüm Hizmetkarları
Ölüm sana yeni bir amaç verdi. Efsaneler, yılın son ölüsünün, kayıp ruhların yaşayanlar diyarından ayrılmasına yardım eden Ankou olduğunu belirtir. Ve nedense bu yıl yoğun bir yıl…. Tırpanınız, arabanız ve yaşayan mesleğinizdeki aletlerle, silahlar yapmak, yükseltmek ve hayatta kalmak için kaynakları ve ruhları toplayın.

İşlemlerinizin Araçları
Her koşuda, yeni ölmüş bir kişi Ankou rolünde yaşıyor ve mesleklerinden bilgi ve araçları hayata getiriyorlar. Ankou’nun her versiyonu, asi iblisleri yok ederken kilidini açabileceğiniz yeni silahlara ve yeteneklere erişmenizi sağlar. Bir demircinin, bir askerin, bir eczacının, bir aşçının ve diğerlerinin becerilerini kullanarak kaç ruha yardım edebilirsiniz?

Yem ve Zanaat
Teçhizatınızı üretmek ve yükseltmek için kaynaklar arayarak perili topraklarda dolaşın. Odun, bitki ve metal toplamak için tırpanınızı kullanın veya nadir ve değerli bileşenler için tehlikeli canavarları avlayın.

Şeytan Lejyonları
Zorluklarınızın çoğu, yenmek için bir avuç kötü yaratıkla başlayacak, ancak bunlar hızla, giderek daha güçlü patronların yanında savaşan yüzlerce iblis dalgalarına dönüşecek. An Ankou’nun hızlı ilerlemesi var ve dikkatli keşiften çılgın dövüşlere hızla geçiyor.


An Ankou indir - (Direkt indir)

10.144
OYUN BİLGİLERİ 21 Ağustos 2023 16:21
An Ankou

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 128.28 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?