Amok Runner

6Çok uzaklarda küçük bir sahil kasabasında varoluşsal bir krizle karşı karşıya kalan bir doktorun başına gelen trajik olayları keşfedin.

Her şey doktorun çalıştığı kliniğe gelen soylu bir kadın ile başliyor.

Amansızca yayılan bir hastalık, bir cinnet… Gördüğün, karşılaştığın hatta selamlaştığın herkes aniden düşmanın olabilir.

Ve tüm bu tehlikenin ortasında bir arayış, umutsuzca bir takip…

Heyecanlı çarpışma sekansları ile aksiyonu bütünüyle hissedeceksin. Hayatta kalmak için silahını kullanmaktan çekinme!

Riverside kasabasının açık dünyasında çeşitli araçlarla dolaş; interaktif, etkileyici ve bir o kadar da kasvetli atmosferi deneyimle!

Bulmacaları çöz, aklını kullanarak önüne çıkan engelleri tek tek aş!

Notları toplayıp okuyarak, bu sıra dışı ve zengin hikayenin gizem perdesini arala!

BİR AŞK ÖYKÜSÜ
Her geçen gün hastalık daha da yayılıyor. İnsanlar bu cinnet hali karşında çaresizce bir bir kasabayı terk ederken, doktor saplantılı bir aşkın peşinde.

AMANSIZ BİR HASTALIK
Gördükleri her canlıya ölüme gider gibi koşuyorlar. İnsan veya hayvan ayırt etmeksizin saldırıyorlar. İşte bu hastalık ve cinnetin adı AMOK.

STEFAN ZWEIG’LA TANIŞIN
Dünya çapında dönemin en çok okunan yazarlarından biri olan Stefan Zweig ile tanışın. Amok Runner ile yazarın etkileyici ve zengin dünyasını deneyimleyin.

DLSS ve FIDELITYFX DESTEĞİ
Amok Runner, güzel keskin görüntüler elde etme ve kare hızlarını attırmaya olanak sağlayan NVIDIA® DLSS ve AMD FidelityFX™ teknolojilerini destekler.

KONTROLLER
Çok çeşitli oyun kumandaları desteklendiği gibi, klavye tuşları tamamen özelleştirilebilir ve fare hassasiyeti değiştirilebilir.

GÖRSELLER
Geniş ekran, HDR ve 4K çözünürlük desteği ile yüksek kaliteli görseller elde edebilir ve tüm bunları ayrı ayrı değiştirebilirsiniz.


54.572
OYUN BİLGİLERİ 6 Kasım 2022 16:06
Amok Runner

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.65 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 5 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?