Amnesia The Bunker

5Amnesia The Bunker indir - (Direkt indir)

Amnesia: The Bunker, SOMA ve Amnesia yapımcılarının yeni birinci şahıs korku oyunu.

Namlunda tek bir mermiyle bir başına kaldığın ıssız bir 1. Dünya Savaşı tabyasında, karanlıkta kol gezen terörle yüzleşmelisin. Ne pahasına olursa olsun ışıkları açık tut, hayatta kalma güdünü harekete geçir ve sağ salim dışarı çık. Oldukça yoğun bir korku deneyimi.

Yükselen gerilim
Hayatta kalmanın birçok yolunu deneyimlemeye hazır ol. Fransız askeri Henri Clément’ı canlandırırken elinde bir tabanca, gürültülü dinamolu bir fener ve ilerledikçe toplayacağın kıt kaynaklardan başka bir şeyin yok. Rastgelelik ve öngörülemez davranışlar nedeniyle hiçbir oyun şekli aynen tekrar edilemez.

Her hareketine ve sesine tepki veren bir tehdit sürekli peşindeyken oyun tarzını cehennemle bile yüzleşebileceğin şekilde ayarlaman gerek. Her kararın oyunun ilerleyişini değiştirir. Her eyleminin bir sonucu var.

Kabustan kaçış
Yarı açık dünyada sorunları kendi yöntemlerinle çöz. Dışarıya çıkabilmek için çevreni keşfetmelisin. Burada neler yaşandığını anlamaya çalış. Mesela diğer askerlere ne olmuş? O kadar subay nereye gitmiş? Bu cehennem kapısının dibinde hangi kabuslar gerçek olmuş? Tabyanın gizemlerini açığa çıkar ve bu dipsiz kuyunun iblislerini tanıyarak hayatta kalma şansını artır.


Amnesia The Bunker indir - (Direkt indir)

35.151
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2023 13:09
Amnesia The Bunker

Tür: Aksiyon, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.30 GB

Crack: FLT

Tarih: 6 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?