Amanda the Adventurer

3Kate Teyzesinin evi miras kaldıktan sonra Riley Park, yalnız yaşayan bu kadının neler bıraktığını araştırmaya başlar.

Riley, çatı arasında eski bir televizyonun yanında bir dizi VHS kaset bulunca şaşırır. Kasetlerin üzerinde içerikleri değil sadece bölüm numaraları yazmaktadır. Merak içinde olan Riley, ilk kaseti hemen oynatıcıya takar.

Riley, 2000’li yılların başında yayınlanmış ve daha önce hiç görmediği bir çizgi film ile karşılaşır. Yerel televizyonda yapıldığı aşikâr olan programda Amanda isminde küçük bir kız ve yanında sadık ancak utangaç olan en iyi arkadaşı Koyun Wooly bulunmaktadır.

Bölüm, ilk bakışta hoş ve basit görünse de Riley bir süre sonra Amanda ve Wooly’nin televizyonda direkt olarak iletişime geçtiğini fark edince kendini rahatsız hisseder.

Zihninin derinliklerinde kemirici bir his, durmasını söylese de Riley, kasetleri izlemeye devam eder. Sanki Amanda’nın bir şeye ihtiyacı varmış gibi görünür ve Riley de bu şeyin ne olduğunu bulmaya kendini kaptırır.

Özellikler
Kısa olsa da detaylarla dolu bir korku deneyimi

Sevimli bir çizgi film kisvesi altında görünen kasetler, ürkütücü bir hikâyeyi anlatacak

Basit animasyon dönemini hatırlatan, klasik ve 90’lar tarzı bir CGI

İzleyici ile doğrudan etkileşime geçen karakterler, tüm 90’lar çocuklarının hayalini mi gerçekleştirecek… yoksa bir kâbusa mı dönüşecek?

Kasetlerde gizli olan ipuçlarını kullanan, zorlayıcı, kaçış odası tarzı bulmacalar

O GERÇEK.
Amanda the Adventurer’ın dostane ve renkli yüzünün ardından ne gizli? Bu kasetler kime ait? Aradığın cevapları bulmak, ödediğin bedele değecek mi?


9.315
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2023 01:38
Amanda the Adventurer

Tür: Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.35 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?