Aliens Dark Descent

3Aliens Dark Descent indir - (Direkt indir)

Aliens : Dark Descent’te , Lethe Gezegeni’nde korkunç bir Xenomorph salgınını durdurmak için sertleştirilmiş Colonial Marines ekibine komuta edin. İkonik Xenomorph’lara, doyumsuz Weyland-Yutani Corporation’ın haydut ajanlarına ve Alien serisinde yeni olan bir dizi korkunç yaratığa karşı gerçek zamanlı savaşta askerlerinize liderlik edin.

Sen komutansın. Onlar senin silahın.

Büyük açık seviyelere sızın ve ekibinizle düşmanları yok edin, emirleri bir düğmeye dokunarak stratejik ve sezgisel olarak gönderin. Ölüm kalıcı olduğu için düşmanlarınız sizi avlarken taktiklerini eylemlerinize göre uyarlayacağından dikkatli olun. Eylemlerinizin seviyeleri sonsuza kadar etkilediği kalıcı bir dünyada hayatta kalmak, kısayolları ortaya çıkarmak, güvenli bölgeler oluşturmak ve hareket izleyicileri kurmak için benzersiz yollar oluşturun.

Ekibinizi farklı sınıf seçenekleriyle özelleştirin. Hain bölgelerdeki yüksek riskli görevler için askerlerinize benzersiz yetenekler ve silah, zırh ve yeteneklerden oluşan bir cephanelik ile seviye atlayın ve uzmanlaştırın. Yeni teknoloji araştırmak ve ekibinizi daha da geliştirmek için üssünüzü geliştirin.

Kaynaklarınızı akıllıca yönetin ve insanlığın şimdiye kadar karşılaştığı en ölümcül yaratığı zekice alt etmek için hesaplanmış riskler alın. Siz ve ekibiniz çok geç olmadan salgını durdurabilir misiniz?


Aliens Dark Descent indir - (Direkt indir)

27.921
OYUN BİLGİLERİ 20 Haziran 2023 01:52
Aliens Dark Descent

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 30.64 GB

Crack: RUNE

Tarih: 20 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?