Alien Shooter 2 The Legend

0Android ve iOS platformu oyuncuları için Aralık 2019’da lansmana çıkan Alien Shooter 2 – The Legend şu sıralar bilgisayar platformuna gelmek için geri sayıma başladı. Yapım bugün bilgisayar platformu için Steam üzerinde lansmana çıkacak.

Alien Hallway 2, Zombie Shooter gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Sigma Team Inc en yeni oyunu olan Alien Shooter 2 – The Legend’ı bilgisayar platformu oyuncularına sunmaya hazırlanıyor. Haftalar önce Steam’de çıkış yapacağı tarihini duyuran yapım, aylar önce de Steam üzerinde sergilenmeye başlanmıştı. Nihayet geldi çattı ve oyunun çıkış tarihi beklenmeye başlandı.

Gün içerisinde Steam üzerinde lansmana çıkacak olan yapım da oyuncular koop olarak arkadaşları ile birlikte çeşitli yaratıklara karşı savaşacak, hayatta kalabilmenin yollarını arayacaklar. Dileyen oyuncular tek başlarına da yaratıklara karşı mücadele edebilecekler.

Farklı silah modellerinin de yer aldığı oyun içerisinde Rusça ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği sunulacak. Zengin bir harita üzerinde hayatta kalma mücadelesi verecek olan oyuncular, ilerledikçe daha gelişmiş silah modellerine erişebilecek ve yaratıklara karşı savaşabilecekler.


21.691
OYUN BİLGİLERİ 23 Ocak 2020 22:21
Alien Shooter 2 The Legend

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: DARKSiDERS 

Tarih: 22 Oca 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?