Alba: A Wildlife Adventure

8Alba: A Wildlife Adventure indir - (Direkt indir)

Monument Valley ve Assemble with Care’ın ardındaki BAFTA Ödüllü stüdyodan yepyeni bir oyun geliyor.

Akdeniz’deki bir adada yaşayan büyükanne ve büyükbabasına yaptığı ziyarette sen de Alba’ya katıl. Alba, arkadaşı Ines’le birlikte tüm bir yaz bu huzurlu ortamda yaban hayatını gözlemlemeye hazırdır ama tehlike altındaki bir hayvanı görünce bu konuda bir şeyler yapması gerektiğine karar verir.

Etrafa saçılmış çöpleri görmezden gelirsen burası tam anlamıyla bir Akdeniz cenneti! Sakin plajlardan kasabaya tepeden bakan kadim bir kaleye kadar tüm ada keşfedilmeye hazır hâlde seni bekliyor. Ines ve gerçek bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Hatta belki sonrasında dünyayı da.

Elle tasarlanmış görseller. Adanın her bir küçük köşesini tasarlarken ayrıntılara çok önem verdik. Gerçekten, oyunu yapması epey vaktimizi aldı.
Adayı kurtarabilecek bir kuruluş olan AİYHKB’yi (gerçekten bir çırpıda söyleniyor, değil mi?) kurmaları sırasında Alba ve Ines’e eşlik et.
Çok sayıda gönüllüye ihtiyacın olacak ama neyse ki kasaba iyi kalpli insanlarla dolu. Onlara yardımcı ol ve size katılmaları konusunda hepsini ikna et.
Her yerde hayvanlar var, tüm türleri bulabilir misin?

Oyunda başka neler mi var?
Mükemmel oyun müzikleri. İspanya ezgilerini inanılmaz oyun müziklerine dönüştürmesi için Lorena Alvarez’le birlikte çalıştık.
Oyunu sakin bir maraton gibi düşünebilirsin. Adada istediğin gibi vakit geçir ve macerayı dilediğin hızda oyna. Acele etmene hiç gerek yok.
Hiç geri dönmek istemeyeceğin bir yer. Oyunu çocukken geçirdiğimiz yaz tatillerini düşünerek tasarladık. Hangimiz o günlere geri dönmek istemez ki? Bu ada biraz da olsa o hissiyatı verecek.
Gerçekten, etrafta koşuşturup iyi şeyler yaptığın ve kendini iyi hissettirecek bir oyun.


Alba: A Wildlife Adventure indir - (Direkt indir)

41.809
OYUN BİLGİLERİ 9 Ocak 2021 12:47
Alba: A Wildlife Adventure

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 296.8 MB

Crack: GOG

Tarih: 11 Aralık 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?