Al Andalus 711 Epic history battle game

0Al Andalus 711 , orta çağ İspanya’sının 8. yüzyıldan kalma tarihi bir versiyonunda geçen birinci şahıs grafik macera oyunudur. Oyuncu, farklı görevleri yerine getirmek için bir dizi yere seyahat edecek genç bir balıkçı rolünü üstleniyor.

Özet
Vizigotlar Krallığı’ndan genç bir balıkçı olan Theudis, memleketi “Malaca”da çalışmaktadır.

Emevi Halifeliği’nin bir generali olan Tarık, ondan habersiz, Vizigot topraklarına büyük bir ordu çıkarmak üzeredir.

Theudis, düşmanlarını sabote edebilecek, onlardan kaçabilecek mi yoksa Sarazen istilasını durdurmak için büyük savaşlara katılabilecek mi? Buna sadece siz karar verebilirsiniz!

Özet
Theudis rolünde oyuncu, İber Yarımadası’nın geleceğini şekillendirecek önemli kararlarla karşı karşıyadır.

Bulmacaları çözün, kamplara sızın, düşmanlarınızı sabote edin ve Sarazen ordusunun ilerlemesini durdurmak için gözüpek arayışlardan kaçın.

Oyuncu, düşmana karşı savaşında kendisine yardımcı olacak nesneleri çantasında bulabilecek ve saklayabilecektir. Oyuncular harap olmuş yerleri keşfedebilecekler, meşalelerle fenerleri ateşe verebilecek ve müttefiklerini uyarabilecekler, anahtarlar, kaldıraçlar ve daha fazla nesne, oyuncuya birden fazla görevi tamamlaması için hizmet edecek.

Dikkat et! Düşmanlar genç balıkçıyı durdurmaya çalışacak ve oyuncuyu hayatta kalmak için taktiklerini değiştirmeye zorlayacak.

Hikayenin ritmi, destansı savaşlar, korkusuz kovalamacalar, bulmacalar ve sürükleyici ortam, oyuncuyu oyun boyunca eğlendiriyor.

711 yılında Şam Halifeliği altında İber Yarımadası’nın Arap işgali, Şam’a bağlı bir Emirlik olarak kuruldu. Ve işte bu noktada Endülüs krallığı olarak bilinmeye başlar.

Temel Özellikler

– En ünlü savaşlardan birini keşfeden bir kahraman olarak Al Andalus’un tarihini deneyimleyin.

– Al Andalus’taki toplum hakkında daha fazla şey öğreneceğiniz bulmaca ve bilmecelerle dolu bir ortaçağ dünyasını keşfedin.

– Kahramanı olacağınız ve kararlar alabileceğiniz 3 boyutlu olarak anlatılan görsel bir roman.

ilk yıllarında yaşanan tüm sırları keşfedebilecek misiniz, Covadonga’ya ulaşmayı başarabilecek misiniz? Al Andalus 711’de tarihin tüm sırlarını ve gizemlerini bulun.


7.336
OYUN BİLGİLERİ 10 Ağustos 2022 19:03
Al Andalus 711 Epic history battle game

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 9 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 10 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?