Airship Kingdoms Adrift

1Suthseg başka bir Gökyüzü Savaşının parlama noktası haline gelirken politika ve entrikalarla dolu bir hikayeyi deneyimleyin. Zarif yelkenli gemilerden zırhlı dretnotlara kadar 30’dan fazla farklı hava gemisini özelleştirin, yükseltin ve pilotluk yapın.

Her birinin kendi yetenekleri ve anlatacak kişisel hikayeleri olan 25 farklı kişilikten oluşan bir subay ekibi oluşturun. 70 konum ve 300’den fazla ticari mal türü içeren geniş bir takımadayı keşfedin ve ticaret yapın.

Mal ve ekipman üreten güçlü bir sanayi imparatorluğu yaratmak ve ekonomiye hakim olmak için kamplar, madenler ve fabrikalar kurun. Gökyüzünde uçan kaptanların en büyüğü olun, tüm bir hava gemisi filosunu kontrol edin ve Krallığın kaderini belirleyin.

Airship: Kingdoms Adrift, Spheara’nın steampunk dünyasını kasıp kavuran Büyük Gökyüzü Savaşı’nın ardından geçen bir zeplin ticaret ve savaş simülatörüdür. Aecerlian Krallığı, Yeni Viridian Cumhuriyeti ve Cermen Konfederasyonu arasında huzursuz bir ateşkes sürüyor. Bir anda işsiz kalan askerleri ve gökyüzü yolcuları, yaralarını sararken ıssızlığın ortasında yeni fırsatlar ararlar.

Suthseg Takımadaları’na girin. Yaşlanan bir kralın yönettiği çok uzak bir sınır, savaşın yıkımından kurtulmuş, zenginlik ve fırsatlarla dolu bir ülke. Burada servet kazanılacak, sadakatler sınanacak ve gökyüzünde uçan kaptanlar, kendi geleceklerini şekillendirmek için ender bir şansa sahip olacaklar.

Siz de Takımadalar’da bir ticaret şirketi kurmakla görevlendirilen ve çok geçmeden büyük bir politika oyununun ve büyük bir tehlikenin içine çekilen bu kaptanlardan birisiniz.


35.331
OYUN BİLGİLERİ 21 Eylül 2023 21:12
Airship Kingdoms Adrift

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.30 GB

Crack: RUNE

Tarih: 21 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?