AirportSim

4AirportSim indir - (Direkt indir)

Yapılacak çok iş var!
Belgeye dayalı bilgilerden ve gerçek dünyadaki havalimanı yer hizmeti görevlileriyle yapılan röportajlardan yararlanılarak hazırlanmış oyun içi görevlerimizin keyfini çıkar.

Gerçek Havalimanları
Kendi çektiğimiz ve dikkatle yeniden oluşturduğumuz gerçekçi havalimanlarının keyfini çıkar. Havalimanlarını oluştururken yer planları, uçak park alanları, çizgiler, kapı numaraları gibi gerçekçi unsurlara odaklandık. Etrafta dolaşırken gerçek havacılık çizelgelerini takip edebilirsin!

Lisanslı Uçaklar
Gerçekçi bir uçak hizmeti deneyimi sunmak için uçak üreticileriyle yakın iş birliği yapıyoruz. Her uçağın gerçek bağlantı noktaları, kapı işleyişi, yakıt ikmali sistemleri, lambaları, sesleri ve dönüşe hazırlanırken genel yer prosedürleri var. Biraz gürültülü olabilir, kulaklığını taksan iyi edersin!

Lisanslı Araçlar
Büyük, ağır araçlar hoşuna gider mi? Kamyon, yakıt tankeri, bagaj arabaları veya merdiven kullanmak ister misin? Peki ya 60 tonluk uçağı çekmek? Araçların hepsi gerçekçi fizik kurallarına göre hareket eder. Her birinin hız sınırları, gerçekçi iç modelleri ve işlevleri vardır. Prosedürleri uygulamayı unutma sakın!

Hava Durumu ve Sistemler
Havacılık endüstrisinde çalışırken hava durumunun kilit bir rolü vardır. Oyunu gerçekçi kılmak için METAR sistemiyle bağlantılı olarak gerçek zamanlı hava durumunun gösterildiği ayrıntılı bir hava durumu sistemi kurduk. Elbette hava durumunu değiştirmek istersen seçim senin.


AirportSim indir - (Direkt indir)

45.392
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2023 13:16
AirportSim

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.74 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?