Aircraft Carrier Survival

22. Dünya Savaşı sırasında uçak gemisinin, mürettebatının, subaylarının ve uçaklarının kontrolünü elinize alın. Görev için doğru ekipmanı, mürettebatı ve eskortu seçerek bir askeri hüner örneği verin. Başarınızın büyük ölçüde mevcut filo kaynaklarını yönetme esnekliğinize bağlı olacağını unutmayın.

Bir ekip atayın ve subaylarınızın neye odaklanması gerektiğini seçin. Geminizin insan için birçok istasyonu var ve doğru yönetim, bir düşmanı doğrudan ele geçirerek, gizlice geçerek veya temastan tamamen kaçınmak için alternatif bir rota izleyerek planınızı gerçekleştirmenin anahtarı olacaktır.

Hasar kontrol ekipleriniz yangın patlamaları, torpido saldırıları, gövde su basması, düşman bombardımanı, hava saldırıları ve düşman uçaklarından gelen intihar saldırılarını tek seferde halledemez. Hayatta kalmak için önce hangi tehditlerin ele alınması gerektiğini değerlendirin.

Düşman saldırısından kurtulmak için manevraları, uçakları, uçaksavar kulelerini ve elinizden gelen her şeyi kullanın. Size saldırmaya cesaret eden herhangi bir düşmanın Pasifik’in derinliklerine ineceğinden emin olun.

İhtiyacı olan birini kurtarmak için gemideki tüm canları tehlikeye atacak mısın? Yerinde karar vermek için gerekenlere sahip misiniz? Ne olursa olsun, bazı fedakarlıklar gerekli olacak ve tek kurtuluş kaynağı zaferdir.

Pilotları ve uçakları büyük operasyonlara hazırlamak için keşif görevleri sırasında toplanan bilgileri kullanın. Düşman kara üslerini ve hatta tüm filolarını hedefleyin. Saldırı yönlerini seçmeden ve hedef ve manevra sırasına karar vermeden önce rakipleri belirleyin.


22.917
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2022 17:36
Aircraft Carrier Survival

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.65 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?