AI War 2: The Neinzul Abyss

0NPC Faction: Neinzul Sappers
Neinzul Ayırıcıları, kendilerini hızla kendi saflarımıza entegre edebilen bir Neinzul kovanı zihninin parçasıdır. Yapay zekaya karşı direnişimizde bize yardım etmeye istekli ve yetenekliler. Nedenini söylememiş olsalar da, AI onlara düşmandır ve onları görür görmez yok etmeye çalışacaktır.

Neinzul Sapper devriye birimleriyle taret ve gözetleme kulelerinin konuşlandırılması, kendilerini yerleştirdikleri her yerde ortak bir manzaradır. Doğası gereği savunmacı oldukları için AI Warden Fleets alt rutinine benzerler, ancak saldırırken de bizi destekleyebilirler. Yakındaki bir yapay zeka dünyasına saldırdığımızı fark ederlerse, bize yardım etmek için savaşın ortasında taret yerleştiren özel birimler gönderebilirler.

NPC Faction: Neinzul Custodians
Neinzul Muhafızları, kendisini bölmeyi reddeden bir Neinzul kovanı zihninin sonucudur. Neinzul Muhafızları, ilk dönemlerinde, hepsi tek bir kovan zihni altında birçok yıldıza yayılan büyük bir Neinzul imparatorluğunun parçasıydı. Neinzul imparatorluğunun büyük parçalanması, Hive zihninin daha fazlasını kaldıramadığı zaman geldi. Sayısız yerleşim bölgesine bölünerek, şimdi tıpkı bizim gibi bir iç savaş yaşıyorlar.

Her yerleşim bölgesi, karşılıklı olarak hayatta kalmak için bir koruyucu fraksiyon altındaki diğer yerleşim bölgeleriyle birlikte çalışacaktır. Bir koruyucu grup bizimle müttefik olabilirken, bir başkası yapay zekanın tarafını seçebilir. Ayrıca Dark Spire ve Dark Zenith’in bile bu Neinzul Muhafızları ile ittifak kurma olasılığı var. Her iki durumda da, önümüzde ortaya çıkacak yeni müttefikler ve düşmanlar için hazırlanmamız en iyisidir.

NPC Faction: Neinzul Migrants
Yakındaki bir gezegende görünen garip solucan deliği imzaları konusunda uyarıldığımızda, Neinzul profilleriyle eşleşen sayısız geminin dışarı aktığını ve AI ile etkileşime geçtiğini gördük. Küçük gemiler, sürüler halinde yok olurken, dostane nitelikte sinyaller veriyorlardı.

Bu garip solucan deliklerinin konumuna ulaştıktan sonra, kendi üzerine kapanmadan önce büyük bir Neinzul gemisi solucan deliğinden dışarı tükürdü. Görünüşe göre bu galaksiyi terk etmek ve hayatta kalmasını sağlamak için başka bir yere göç etmek istiyor. Bilim ekibiniz, bu yeni göç eden Neinzul’a güvenliğe kadar eşlik ederek yardım etmeye değer olabileceğine inanıyor, çünkü beklenmedik ödüller verebilirler. Onlara yardım edip etmemek ya da yapay zekanın dikkatini dağıtmasına izin vermek size kalmış.


5.984
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 21:44
AI War 2: The Neinzul Abyss

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.17 GB

Crack: FLT

Tarih: 22 Nis 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?