Agent Intercept Undercover

3Agent Intercept Undercover indir - (Direkt indir)

En son teknoloji aygıtlarla donatılmış şık ve modifiye, dönüşen aracın Sceptre’nin direksiyonuna geç ve havada, karada ve denizde yol al, drift yap ve ölüme kafa tut. İlhamını en iyi aksiyon ve ajan hikâyelerinden alan tehditlere karşı günü tekrar tekrar kurtarırken bir süper ajan gibi hisset ve sınırları zorla.

Hain suç örgütü CLAW, başında esrarengiz yeni bir lider ve mevzilendirdiği bir ordu dolusu araç ve deneysel teknoloji ile geri döndü. Fakat korkusuz Teşkilatın gizli silahı olarak sen varsın! Yeni Sceptre’nin sürücüsü olarak gizli sığınaklara sızacak, olağanüstü bölüm sonu düşmanlarıyla savaşacak ve tüm dünyayı tehdit eden şeytani bir komplo hayata geçirilmeden önce komplonun ardındaki sırları ortaya çıkaracaksın. Aygıtlar kullanarak, dönüşümlerden faydalanarak ve Teşkilattaki cesur müttefiklerinin yardımını alarak günü havalı bir şekilde kurtar.

Özellikler:

  • Harekât – Seni dünyanın dört bir yanına götüren 3 bölüm boyunca entrikanın, ihanetin ve inanılmaz sahne dekorlarının yer aldığı destansı bir anlatımın sürücü koltuğuna atla.
  • Skor Saldırısı – Yüksek Skor Avı, Süreli Deneme ve Atış Taliminde lider panosunun zirvesine yerleşmek için becerilerini geliştir.
  • Yan Görevler – Bağımsız hikâyeli bu bölümlerde farklı sahnelerde dünyayı CLAW’un planlarından kurtar.
  • Ölümcül araçlar ve çılgın bölüm sonu düşmanlarına karşı cesur numaralar ve son teknoloji aygıtlarla dolu temposu yüksek bir aksiyon.
  • Göz alıcı, canlı çizimler ve grafikler.
  • Çeşitli karakterlerin yer aldığı tamamen seslendirilmiş bir hikâye.
  • Çeşitli arazilerde heyecan verici görevler: Arabanı arazi aracına, tekneye ve kar aracına dönüştürerek aksiyonu havada, karada, suda ve daha birçok bölgede yaşa!
  • Casus türünün sevilen müziklerinden ilham alan enerjik orijinal şarkılar.

Agent Intercept Undercover indir - (Direkt indir)

48.988
OYUN BİLGİLERİ 25 Ekim 2021 11:01
Agent Intercept Undercover

Tür: Aksiyon, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yarış

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: REPACK

Tarih: 16 Haz 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?