Age of Wonders 4

0Age of Wonders 4 indir - (Direkt indir)

özgü 4X strateji ile sıra tabanlı taktiksel savaşı karışımında büyülü yeni krallıkları keşfet. Sen her turda krallığını genişlettikçe büyüyen ve değişen bir grubu idare et.

Triumph Studios’un ödüllü strateji oyunu serisi, oyunun simgeye dönüşen imparatorluk kurma, rol yapma ve savaş özelliklerini geliştirerek yeni bir çağa adım attı.

Yeni hikaye anlatımı olay sistemi ile son derece özelleştirilebilir imparatorluklar, her oyunun sürekli büyüyen efsanene yeni bir bölüm eklediği, defalarca yeniden oynayabileceğin deneyimler sunuyor.

Güçlü Büyücü Krallar, faniler arasında dolaşan tanrılar olarak hüküm sürmek için krallıklara geri döndüler. Halkını geliştirmek için Büyü Kitaplarını alıp büyüde ustalaş ve gelecek çağların kaderini belirleyecek destansı bir savaşa hazırlan.

En Çılgın Hayallerindeki Krallığı Oluştur

Vücut şekillerini, sosyal özelliklerini ve gizemli güçlerini birleştirerek takipçilerini oluştur. Yamyam buçukluk klanından mistik ay elflerine kadar her şeyi oluştur veya en sevdiğin fantezi klişelerini yeniden canlandır

Ordularını büyülemek ve halkını geliştirmek için güçlü büyü kitaplarını ara! Halkının, düşmanlarıyla mücadele etmek için ilahi varlıklara veya kargaşanın evlatlarına dönüştükçe fiziksel olarak değiştiğini gör.

Acımasız hakimiyetler, akıllıca ittifaklar veya en büyük kadim bilgilerle zaferi kovala ve efsaneni krallığın ta kendisine yaz!


Age of Wonders 4 indir - (Direkt indir)

22.154
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 16:17
Age of Wonders 4

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.16 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 2 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?