Age of Wonders 4 Empires & Ashes

0Age of Wonders 4 Empires & Ashes indir - (Direkt indir)

Age of Wonders 4: Empires & Ashes genişletmesinde kudretli savaş silahları oluşturmak için büyüyü ve çeliği birleştir. Acımasız Çapulcu kültürüyle Godir topraklarını kırıp geçir, topların ve savaş makinelerinle şehirleri kuşat. Astral Deniz’i fethetmek için Güç Mühürlerinin sırlarını öğrenerek yeni bir çeşit zaferin peşine düş!

Çapulcu Kültürü
Endüstriyel gücünü fetihler ve akınlarla besleyen Çapulcu kültürüyle ne pahasına olursa olsun ilerleme kaydet. Bu uzman mühendisler, benzeri görülmemiş bir güç ve hakimiyete ulaşmak için teknolojiyle büyüyü birleştirme sanatında ustalaşmış.

Kuş Formu
Kendi özellikleri ve kişiselleştirme seçenekleriyle yepyeni Kuş Formu, şimdiye kadarki en kurnaz planlarını yumurtadan çıkarmana olanak tanıyor.

4 Yeni Büyü Kitabı
Büyü engelleme yeteneklerini keskinleştir, başkalaşım sırlarına vakıf ol, makinelerden ve otomatonlardan oluşan lejyonlar topla. Büyülü mekanik harikalar ortaya çıkar ve savaş alanını daha önce hiç olmadığı gibi avucunun içine al.

Yeni Güç Mühürleri Zafer Mekaniği
Astral Deniz’e erişimi kontrol etmek için Güç Mühürlerinin yerlerini tespit edip onları al ve hayranların en sevdiği Age of Wonders zafer koşulunda tüm diyara egemen olacak kadar uzun süre elinde tut!

2 Yeni Hikaye Görevi
Kaos’un yıkıcı güçlerinin Astral Deniz’i yok etmesine engel olmak için Laryssa’yla birlikte savaş.

Yeni Bir Kadim Harika ve İstila Konumu
Gizli bir harikayı ortaya çıkar ve işgal altındaki terk edilmiş atölyeleri keşfet. Kadim kalıntıların gücünden faydalan ve zirveye giden yolu aç!

Yeni Yabani Varlık Birimleri ve Binekler
Emirlerine kulak vermeye veya kudretin karşısında diz çökmeye hazır ayı bineklerinden münzevi hurdacılara kadar her şey.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Age of Wonders 4 Empires & Ashes indir - (Direkt indir)

16.513
OYUN BİLGİLERİ 8 Kasım 2023 00:07
Age of Wonders 4 Empires & Ashes

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.12 GB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?