Age of Undead

0Age of Undead indir - (Direkt indir)

İnsanları “zombiler”e dönüştüren olası bir virüs üzerine spekülasyon yapan onlarca film ve video oyunundan sonra, bu gerçekleşti.

Her şey, çılgın insanların halka açık yerlerde başkalarını ısırırken görüldüğü sosyal medyada bazı garip viral videolarla başladı.

Ardından, hastanelerin çökmesi ve kontrolsüz şiddete yol açan kitlesel histeri haberleri gelmeye başladı. Birkaç hafta sonra, ilk sıkıyönetim çıkarıldı ve yetkililer benzeri görülmemiş bir sosyal olayı engellemeye çalışırken korkmuş vatandaşlar kendilerini evlerine kilitledi.

ÜÇ FARKLI BÖLÜM!
Bir yandan, güçlü ulusal ordular, artık sonsuza kadar kaybolmuş gibi görünen bir düzeni umutsuzca yeniden kurmaya çalışıyor.

Öte yandan, Eylemlerinde açıklanamaz bir şekilde akıllı seçimler yapıyor gibi görünen bu gizemli canlı organizma tarafından enfekte edilmiş olan Enfekteler veya tüm yaşam biçimleri vardır.

Son olarak, Hayatta Kalanlar var: Evleri olarak adlandırdıkları metropolde izole edilmiş, günden güne hayatta kalmaya zorlanan kadın ve erkekler.

Bu 3 fraksiyonun her birinin benzersiz birimleri, binaları, savunmaları, taktik ve stratejik destekleri var!

Ordunun açık alanda yıkıcı ateş gücünden yararlanın, Enfekte olarak oynayarak son insan siperlerine saldırın… veya bir Survivor olarak en az bir gün daha hayatta kalmaya çalışın.


Age of Undead indir - (Direkt indir)

6.769
OYUN BİLGİLERİ 28 Temmuz 2022 19:14
Age of Undead

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 37 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 26 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?