Age of Empires IV

30Age of Empires IV indir - (Direkt indir)

Age of Empires IV ile en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, sizi dünyayı şekillendiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak tüm ihtişamıyla geri dönüyor. Büyüleyici 4k görsel uyumluluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yollar sunan Age of Empires IV, yeni bir nesle gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu sunuyor.

Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı’na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans’a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin – Jeanne d’Arc’ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya’yı fethedin. Seçim sizin – Yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.

Oyununuzu Modlarla Özelleştirin – 2022’nin başlarında sunulacak olan özel oyunlar için kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik araçlarıyla dilediğiniz gibi oynayın.

Dünyaya Meydan Okuyun- Çevrimiçi olun ve 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla PVP ve PVE çok oyunculu modlarda rekabet edin, iş birliği yapın veya oyun izleyin.

Tüm Oyunculara Uygun Bir Çağ – Age of Empires IV, gerçek zamanlı stratejinin esaslarını öğreten bir eğitim sistemi ve ilk kez oynayacakların kolay bir kurulum ve başarı elde etmelerine yardımcı olması için tasarlanmış bir Sefer Hikâye Modu ile yeni oyuncular için cazip bir tecrübedir. Fakat aynı zamanda da yeni oyun mekanikleri, gelişmiş stratejiler ve çarpışma teknikleriyle deneyimli oyuncular için de tatmin edici şekilde zorlu bir deneyim sunar.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR ( 14.6~52.5 GB)
İNDİRMEYİ BAŞLATMADAN ÖNCE İNDİRMEK İSTEMEYECEĞİNİZ DOSYALARI ÇIKARABİLİRSİNİZ;
fg-selective-english.bin (İngilizce,Rusça,Türkçe ve Vietnam dillerini için gereklidir.)
fg-selective-all-non-english.bin (İngilizce,Rusça,Türkçe ve Vietnam dillerini için gereklidir)
fg-selective-brazilian.bin
fg-selective-chinese.bin
fg-selective-french.bin
fg-selective-german.bin
fg-selective-italian.bin
fg-selective-japanese.bin
fg-selective-korean.bin
fg-selective-spanish.bin
fg-optional-documentaries.bin (“Hands on History” belgeler)
fg-optional-bonus-content.bin (Unit Counters Chart + Banner)


Age of Empires IV indir - (Direkt indir)

242.707
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2021 02:20
Age of Empires IV

Tür: Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 54 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 28 Ekim 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?