Age of Empires III DE Knights of the Mediterranean

6Age of Empires III DE Knights of the Mediterranean indir - (Direkt indir)

Akdeniz’in Şövalyeleri; Age of Empires III: Definitive Edition’a İtalya ve Malta Medeniyetleri eklentisi, yepyeni sıradan dost canlısı İş İnsanı Oyun Modu ve tarihi bir döngüyle daimi oynanabilirlik sunan ve oyunda ilk kez sunulan Tarihi Haritalar seti gibi pek çok yeni içerik getirmektedir.

2 Yeni Medeniyet
Malta:
Eşsiz tahkimlerle istilalara karşı Akdeniz’i savunun, saldırıları püskürtmek için parlak zırhlar kuşanın ve Sabit Silahlarla düşmanları uzaktan top ateşine tutun. Ateş Atarlar ve büyük kılıçlar muhabereleri kazanır ancak savaşları kazandıracak olan kumandanlığınızın üstün lojistiğidir. Neyse ki sizde her ikisi de var! Düzen Kadırgası ile denizde savaşmak barutunuzu ıslatabilir ama Kundaklı Yaycılarınız bunu umursamayacaklardır. Dilediğiniz zaman bir Barut Deposu’ndan eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz ya da bir düşman ordusu yanından geçerken onu havaya uçurabilirsiniz!

İtalya:
Bir taraftan her teknolojik atılımda yeni Yerleşimciler gelişen imparatorluğunuza akın ederken diğer taraftan da zengin tüccar cumhuriyetçileri, dükleri ve Papalık devletlerini bir araya getirin. Ücretsiz olarak binalar inşa etmek için Mimarlar kullanın! Lombard’da yatırımlar yaparak ekonominizi en iyi hâle getirin ve hızlı bir şekilde kazanç sağlayın ya da yüksek bir Bazilika inşa edip ordunuzu güçlendirmek ve tamamlamak için Papalık askerilerini gönderin. Bersaglierelerin oluşturduğu bir pusuya rakiplerinizi çekmek için kalkanlı Pavisierleri kullanın ya da Elmettilerin mızraklarını indirip müthiş bir hücumla zafer kazanmalarına olanak sağlayın!

Yepyeni İş İnsanı Oyun Modu
İş İnsanı:
İş İnsanı yepyeni, sıradan, dost canlısı bir oyun modudur. Askeri hâkimiyetten ziyade ekonomik üstünlüğe odaklanır. Bu yeni modda oyuncular, karşılıklı çarpışma baskısı olmadan ekonomik stratejilerini keşfedebilir ve güçlendirebilirler, ardından da Age of Empires III: Definitive Editon’daki diğer oyun modlarında kendilerini geliştirebilirler.

İlk Kez Sunulan Tarihi Haritalar
Tarihi Haritalar:
Tarihi Haritalar, Rastgele Haritaların yeni bir türüdür. Daimi olarak tekrar oynanabilen, rastgele oluşturulmuş bu 8 yeni harita; her bir haritaya özgü eşsiz hedeflerle, Avrupa kıtasındaki en unutulmaz anlaşmazlıkların bazılarına dayalı olarak Age of Empires III: Definitive Edition ile tarihin derinliklerine dalış yapıyor.

Not: Oyunu “steamclient_loader.exe” üzerinden başlatınız.


Age of Empires III DE Knights of the Mediterranean indir - (Direkt indir)

31.517
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2022 10:33
Age of Empires III DE Knights of the Mediterranean

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 53.2 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?