Age of Empires II Definitive Edition Return of Rome

3Her şeyin başlangıcı olan Age of Empires’ı, Age of Empires II: Definitive Edition’da tüm yönleriyle yeni baştan deneyimleme fırsatı sunan yeni genişletme paketi Return of Rome’a hoş geldin.

Bu yeni genişleme paketiyle 16 orijinal Age of Empires medeniyetinin yanı sıra Return of Rome ile birlikte gelen yeni Lac Viet medeniyetiyle antik çağların zaferlerini ve çilelerini tekrar tatma şansını yakalayabileceksin.

Yılmadan kadere baş kaldıran fatihler, imparatorluk kurucuları ve yetenekli taktik uzmanlarının da yer aldığı üç yeni seferle savaşlara katılarak bu antik dünyada kendine bir yer bul! Dahası Age of Empires II: Definitive Edition paketinde artık Romalılar medeniyeti de oynanabilecek, böylece yeni bir çağın savaşlarında çarpışarak zamanın ötesine geçebilecek.

Ayrıca hayranlardan gelen yoğun istek üzerine standart Age of Empires II: Definitive Edition paketine eklenen bir yeni medeniyet:
• Romalılar. Romalılarla Akdeniz’e hükmeden bir imparatorluğun tahtına çık ve barbar istilalarına karşı sınırlarını savun. Güçlü piyade birimi Lejyon ve yakınlardaki Milis hattı birimlerinin gücünü artıran ağır süvari birimi Bölük Komutanı, Romalılara özgü birimler arasında yer alıyor. Tek oyunculu ve derecesiz çok oyunculu oyunlarda mevcuttur.

Yeni Rise of Rome’a özel Oyun Modu:
Vietnam’da popüler olan kural setinden ilham alınan D3 Oyun Modu da artık serinin bir parçası!

Tamamen Seslendirilmiş 3 Yeni Sefer:
Mezopotamya şehir devletlerine hükmederek herkesi şaşırtan Akadlı Sargon: Sargon, krala hizmet eden basit bir sakidir. Ancak savaş tanrısı İştar rüyalarına girdiğinde her şey değişir. Onun rehberliğinde Sargon, birbirine girmiş Sümerlileri yepyeni bir çağla tanıştırır. Ama sonra gücün cazibesine kapılarak kutsal kaderi ve şahsi hırsları arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu seferi Sümerliler olarak oynayacaksın.

Epirli Pirus: Diadoh Savaşlarında Büyük İskender’in varisleri Yunanları bozguna uğrattığı sırada Epirli Pirus titanların arasında dolaşan sıradan biriydi. Efsanevi Hannibal Barca’nın dediği gibi çağının ünlü bir generali olabilecek mi yoksa bitmek bilmeyen zorlu mücadelesi başarısızlıkla mı sonuçlanacak? Bu seferi Makedonyalılar olarak oynayacaksın.

Trajan: Marcus Ulpius Trajanus lejyonda rütbe atlarken İmparator Domitian’ın despot rejimi Roma İmparatorluğu’nun tüm ihtişamını gölgeledi. Kader Trajan’a tahta giden yolu açtığında karşısında felaketin eşiğine gelmiş bir imparatorluktan başka bir şey yoktu. Pratik zekâsı, yiğitliği ve askerî kabiliyetleri Roma’yı kurtarıp görkemli günlerine kavuşturmaya yetecek mi yoksa Roma İmparatorluğu zamanından tam dört yüzyıl önce çökecek mi? Bu seferi Romalılar olarak oynayacaksın.


31.921
OYUN BİLGİLERİ 16 Mayıs 2023 21:54
Age of Empires II Definitive Edition Return of Rome

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 23.7 GB

Crack: RUNE

Tarih: 16 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?