Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West

12Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West indir - (Direkt indir)

Bu İçerik Hakkında

Age of Empires II: Definitive Edition’ın ilk resmi genişleme paketi olan Lords of the West’e hoş geldiniz. Eklenen iki medeniyetin yanı sıra, yeni birimler ve teknolojilerle arkadaşlarınıza meydan okuyun. Üç yeni seferde Batı Avrupa ve Akdeniz bölgeleri boyunca savaşarak rakiplerinizi salt askeri güç ve diplomatik hünerlerinizle veya karşı konulamaz ekonomik ve kültürel gücünüzle fethedin!

2 Yeni Medeniyet

Burgonyalılar: Ekonomik kuvvet, kültürel başarılar, gelişmiş askeri teknoloji ve taktikler kullanarak basit bir düklükten Batı Avrupa’nın harikası olacak şekilde yükselin. Burgonyalılara özgü olan birim, savaşa atılırken güçlü bir şok saldırısı yapan Coustillier’dır.

Sicilyalılar: Orta Çağ Avrupası’nın en imrenilen krallıklarından birini inşa ederken Akdeniz’in kesişim noktalarındaki farklı kültürleri ve savaş ruhunu tecrübe edin. Sicilyalılara özgü birim, heybetli Donjon’u inşa edebilen ve dayanıklı bir piyade birimi olan Serjeant’tır.

3 Yeni, Tamamen Seslendirilmiş Sefer

Edward Longshanks: Talihsiz şekilde asi baronların bir rehinesi olan Edward Longshanks, doğuştan sahip olduğu haklarına sahip çıkmak ve paramparça olmuş bir İngiltere’yi eşi benzeri görülmemiş prestij ve metanetin zirvelerine taşımak için yemin eder. Kendisi cin fikirli bir komutan ve kurnaz bir politikacıdır. Acımasız yöntemleri etkili fakat ahlak dışıdır. Güç ve zafere olan arzusu onu İngiltere, Galler, İskoçya ve hatta Haçlı Seferine sürüklerken onun peşinden gidin! Bu seferde Britonlar olarak oynayacaksınız.

Batının Büyük Dükleri: Burgonya dükleri, onlarca yıldır kurnazlıklarını, askeri hünerlerini ve muazzam servetlerini kullanarak çılgın Fransız kralının iktidarı üzerine kanlı mücadelelere giriştiler. Bununla beraber döktükleri kanın bedelini sürekli kendi kanlarıyla ödedikçe, dikkatleri giderek kuzeye yönelir ve burada kendi krallıklarını kurmayı hedeflerler. Bu seferde Burgonyalılar olarak oynayacaksınız.

Hautevilleler: Robert de Hauteville, MS 1047 yılında ufak bir soyguncu grubuyla Normandiya’dan ayrıldı. Bir yüz yıl içerisinde, ailesinin üyeleri İtalya’da dük, Kutsal Topraklarda prens ve hatta Sicilya’nın kralları oldu. Üç ayrı kültürü birleştirerek Avrupa’nın en hoşgörülü ve sofistike krallığını oluşturan bu gözü pek Normandiyalı maceracılara katılın. Bu seferde Sicilyalılar olarak oynayacaksınız.

https://privacy.microsoft.com/privacystatement


Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West indir - (Direkt indir)

103.278
OYUN BİLGİLERİ 28 Ocak 2021 13:38
Age of Empires II Definitive Edition Lords of the West

Tür: Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 39 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 26 Oca 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?