Age of Empires II DE Victors and Vanquished

1“Galipler ve Mağluplar” ile heyecan verici bir yolculuğa çık! Ragnar Lothbrok, Oda Nobunaga, Şarlman ve çok daha fazlasıyla on dokuz destansı senaryoda oyna. Stratejin ve seçimlerin kaderini belirleyecek. Zaferi kucaklayan büyük bir galip mi olacaksın yoksa mağluplar kervanına mı katılacaksın? Hemen ön sipariş ve savaş meydanını fethetmeye hazırlan!

İşte Galipler ve Mağluplar bünyesindeki senaryolardan bazıları:

Ragnar Lothbrok
İçindeki Vikingi açığa çıkar! Kuzey Avrupa haritasında ordunu uçsuz bucaksız denizlerin ötesine gönder. Tüm büyük imparatorluklar gibi sen de yolculuğuna mütevazı zaferlerle başlayacaksın. Önce yeni savaşçılar toplamak ve onlara maaş vermek için akınlar yap. Ardından Norveç, Danimarka ve İsviçre’deki jarllıkları ele geçir. Kral olduğunda sayısız güç parmaklarının ucunda olacak. Başarılarını yeni teknolojilerin kilidini açmak, güçlü kahramanlar bulmak, dilediğin her yere akınlar düzenlemek ve tanrılara taparak bonuslar kazanmak için kullan.

I. Otto
Dört bir yanın düşmanlarla çevrili: Vahşi Vikingler, atlı Macarlar ve cesur Franklar. Ne var ki kral olmana rağmen gücün mutlak değil. Sahip olduğun üç derebeyi ya hedefine ulaşıp Kutsal Roma İmparatoru olmanı sağlayacak ya da seni sırtından bıçaklayacak. Güç dengelerini koru ve doğru zamanda verdiğin armağanlarla dizginleri elinde tut..

Oda Nobunaga
Altı benzersiz fraksiyondan birini seç ve oyuna başla. Takeda’ya liderlik edip düşmanlarına Japonya’nın en güçlü süvarileriyle mi saldıracaksın? Yoksa Otomo’yu seçip yeni silahlarla kapını çalan tuhaf yabancıları fırsata mı çevireceksin? İstihbarat ve suikast sana savaştan daha çok hitap ediyorsa Mori klanını deneyebilir, suç ağını genişleterek saflarına tekinsiz karakterler katabilirsin.
Çok daha fazlası seni bekliyor!

Topluluktan gelen ilham
Galipler ve Mağluplar, en popüler topluluk imzalı içeriklerden ilhamla hazırlanan 14 senaryo ve 5 özel yeni senaryo içeriyor. Her senaryo tamamen profesyonel seslendirme, müzik, dengeleme, hata düzeltmeleri, başarılar ve oynanış iyileştirmeleriyle cilalandı. Senaryolar göç mekanikleri ve fraksiyon seçimi gibi yeniliklerle yepyeni bir Age of Empires deneyimi sunuyor. Galipler ve Mağluplar’la hikâyeni yepyeni bir şekilde anlat!


27.918
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2024 22:48
Age of Empires II DE Victors and Vanquished

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 33.1 GB

Crack: P2P

Tarih: 14 Mart 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?