Age of Empires II DE The Mountain Royals

4Age of Empires II: Definitive Edition’ın “The Mountain Royals” DLC’sinde efsanevi bir yolculuğa çıkmaya hazırl. Ermeniler ile Gürcistanlılar gibi iki olağanüstü medeniyetin zengin tarihini ve anlatılmamış hikayelerini keşfet, üç büyüleyici yeni sefere atıl: Tamar, Büyük Thoros ve İsmail.

Hücuma Öncülük Et! İmparatorluklar Kur! “The Mountain Royals” DLC’sini Hemen Al ve Tarihi Yeniden Fethet!

Ermeniler
Van, Sevan, Urmiye Gölleri yakınlarındaki dağlık arazide atalarının krallığını yeniden inşa et. Ermenilerin özgün birimleri; en sağlam zırhları bile delebilen yetenekli bir okçu olan Kompozit Okçu ve hem savaşıp hem de müttefik birimleri iyileştirebilen bir piyade birimi olan Savaşçı Rahiptir.

Gürcistanlılar
Kafkas Dağlarının gölgesinde sarsılmaz bir krallık kur ve sayısız yabancı istilalarını geri püskürtürken engebeli araziyi kendi yararına kullan. Gürcistanlıların özgün birimi Monaspa, sayısı arttıkça gücü de artan iri yarı bir süvari birimidir.

Heyecan Verici 3 Yeni Sefer

Tamar’ın Yükselişi
Kurucu Davit’in hikâyeleriyle büyüyen genç ve tutkulu Tamar, yeni yükselen krallığına dair ayrıntılı planlarla büyük büyükbabasının tahtına çıkar ama böyle bir güce sahip olmanın yalnızca doğuştan gelen bir hak olmadığını kısa sürede öğrenir. Gürcistan’ın ilk kraliçesi kuşkularının üstesinden gelip ömrünün çok ötesinde bir iz bırakabilecek midir?

Büyük Thoros
Hükümdar ailesi Bizans esaretinde olan küçük Kilikya Ermeni Krallığı, düşman imparatorlukların arasında kalmıştır. Prens Thoros, kaçtığında vatanını kurtarmak için tehlikeli bir sefere çıkar ancak intikamcı Bizanslılar onun tek düşmanı değildir. Selçuklu Türkleri de bölgeye göz dikmiştir ve acımasız bir Frank Haçlısı güneyde kendi planlarının peşindedir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


28.739
OYUN BİLGİLERİ 31 Ekim 2023 21:24
Age of Empires II DE The Mountain Royals

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 21.40 GB

Crack: RUNE

Tarih: 31 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?