Age of Empires II DE Dynasties of India

5Age of Empires II DE Dynasties of India indir - (Direkt indir)

Bu genişleme paketi; Hindistan’dan üç yeni oynanabilir medeniyet, üç seslendirilmiş sefer ve yeni başarılarla birlikte Age of Empires II Definitive Edition’a geliyor. Hint uygarlıkları, dokuz yeni birim, 15 heyecan verici yeni tek oyunculu görev, yeni binalar ve yeni başarılar dâhil olmak üzere çok çeşitli ek içerikler sunuyor.
3 yeni oynanabilir medeniyet
Bengalliler: Durdurulamaz fil ordularını besleyen gelişen bir ekonomi inşa ederken Bengal’in dolambaçlı nehirlerinde ve sık ormanlarında gezinin. Bengallilerin benzersiz bir birimi olan Ratha, yakın ve menzilli saldırı modları arasında geçiş yapabilen sağlam bir savaş arabasıdır.

Dravidler: Orta Çağ Asyası’nın en zengin deniz imparatorluklarından birini kurarken kârlı Hint Okyanusu ticaret yollarının kontrolünü ele geçirin ve gelişmiş metalurjiyi kullanın. Dravidlerin eşsiz birimleri, esnek bir kılıç kullanan bir savaşçı olan Urumi Savaşçısı ve açık denizlere hakim olmanızı sağlayan büyük bir gemi olan Thirisadai’dir.

Gurjaralar: Verimli tarlalarda ve batı Hindistan’ın açık ovalarında hızlı atlara binin ve düşmanlarınızın üzerine sağlam savaşçılardan oluşan ordularınızı salın. Gurjaralara özgü birimler, düşman saldırılarından kaçabilen hızlı bir süvari birimi olan Shrivamsha Süvarisi ve düşmana ölümcül metal diskler atabilen bir piyade birimi olan Chakram Fırlatıcılarıdır.
3 Yepyeni Sefer
Babür: Timur’un ölümünden yaklaşık yüzyıl sonra, torunları hâlâ Mâverâünnehir ve Pers topraklarında üstünlük için savaşıyor. Aralarındaki en genci Zahîreddîn Muhammed, Babür yani ‘kaplan’ olarak da bilinir. Babür, yıkılan imparatorluğu yeniden kurmayı hayal ederken kuzey bozkırlarından gelen yeni bir atlı istilacı dalgası her şeyi değiştirmek üzere. Bu seferde Tatarlar ve Hindustaniler olarak oynayacaksınız.

Rajendra: Kaçınılmaz yozlaşmanın verdiği korku, Güney Hindistan’ın sert siyasi ikliminde yol alan hırslı Rajendra Chola’yı rahatsız ediyor. Rajendra, babasından devraldığı imparatorluğu genişletirken bir taraftan da ahlaki çürümeden korunabilecek mi? Yoksa asıl düşmanı bu içindeki yozlaşma korkusu mu? Bu seferde, Dravidler olarak oynayacaksınız.

Devapala: Devapala, Mahayana Budizmi öğretilerinin rehberliğinde zengin ve canlı bir imparatorluğa hükmediyor ancak tehlikeli rakipler onun diyarını tehdit ederken hırslı imparator politikaları ve ahlakı arasındaki dengeyi sağlamakta giderek zorlanıyor. Devapala her yol mübahtır anlayışını mı benimseyecek yoksa tebaasıyla birlikte girdiği bu aydınlanma arayışında başarısız mı olacak? Bu seferde, Bengalliler olarak oynayacaksınız.

Not: Oyunu “steamclient_loader.exe” üzerinden başlatınız.


Age of Empires II DE Dynasties of India indir - (Direkt indir)

22.587
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2022 13:12
Age of Empires II DE Dynasties of India

Tür: Ek Paketler, Macera, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 44.9 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?