Agatha Christie Murder on the Orient Express

4Agatha Christie’nin klasik hikâyesinin modernize edilmiş ve yeniden gözden geçirilmiş versiyonunu deneyimleyin. 2023 yılında geçen Doğu Ekspresinde Cinayet, orijinal olay örgüsünü en büyük hayranlarını bile çok şaşırtacak şekilde hayata geçiriyor. Orijinal hikâyeye eklenen yepyeni ögelerle, gizem ve gerilimi bambaşka bir şekilde deneyimleyin ve ünlü dedektif Hercule Poirot’nun en büyük vakalarından birini yeniden keşfedin.

Doğu Ekspresi’nde bir cinayet işlenir. Bu yolculuk sırasında Hercule Poirot, her biri kendi sırları ve motivasyonları olan bir grup karakterle çevrilidir ve az önce gerçekleşen cinayeti aydınlatmaya çalışacaktır.

Bu gizemi çözmek kolay olmayacaktır. Bu dolambaçlı yolda gerçeği gün yüzüne çıkarmak için küçük gri hücrelerinizi ve dedektiflik becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

İster ikonik kitap veya filmlerin hayranı, ister cinayet gizemi meraklısı, ister heyecan verici bir macera arayışında olun, bu yeni hikâyede herkes için bir şeyler var. O hâlde Doğu Ekspresi’ne binin ve yolculuk başlasın!

ÖZELLİKLER

Heyecan dolu bir soruşturmaya tanıklık edin
“Doğu Ekspresinde Cinayet” edebiyat tarihinin en iyi olay örgülerinden birine sahip olmasıyla ünlü olduğundan, sizi son ana kadar koltuğunuzun ucunda tutacak beklenmedik gelişmelere hazır olun.

Bir değil, iki dedektif
Joanna Locke adlı yeni bir karakteri tanıtan, sadık ancak kapsamlı şekilde 2023 yılına uyarlanan Doğu Ekspresinde Cinayet’i yeniden keşfedin. Özel dedektifin bulunması, Amerika Birleşik Devletleri’nde oynanabilir geçmişe dönüşler sırasında paralel olarak ikinci bir soruşturmaya liderlik etmenizi sağlar.

Zihin Haritası ve Zaman Çizelgesi Çözümü
Zihin haritalarını keşfetmek ve bunlardan çıkarımlar yapmak için Hercule Poirot’nun kafasının içine girin, bu da oyuna ekstra bir derinlik katar.


36.429
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2023 13:11
Agatha Christie Murder on the Orient Express

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 21 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?