Agarta

7Hiç, bir sabah uyanıp bankada sıra beklerken, siyasetçilerin insanların gözlerinin içine bakarak yalan söylemesini izlerken ya da yaşadığınız tüm adaletsizlikleri sadece seyredebilirken, haykıracak gücünün olmadığını hissettin mi?

Olmamış olsa bile bir gün mutlaka olacaktır. Çünkü sıradan bir insan olarak, senin yaşamını etkileyen bütün kararlar pahalı içki masaları etrafında gücü elinde tutanlar tarafından alınır.

Senin payına, sabahları işe gitmek için uyanmanın işkencesinden ya da geceleri uykuya dalmak için içine akıttığın gözyaşlarından oluşan bir hayattan fazlası kalmaz.

Agarta, bu yaşam feryadına dayalı, ahlaki yargılarımız ve bizi insan yapan kararlarımız etrafında şekillenen ve içinde yaşadığımız günümüz dünyasında doğrunun ve iyinin ancak ve ancak kazanılabileceğini anlamış olan bir seri katilin kanla yazdığı bir hikâyedir.

Otuz yıldır dünyanın birçok ülkesinde cinayetler işlemiş olan ve Interpol tarafından Kırmızı Bülten ile aranan medyanın ona takmış olduğu lakabından başka ne ismi ne de cismi bilinen seri katil Cerrah yeniden ortaya çıkar.

Adalet ve hukuk kavramlarını sorgulayan Cerrah, gücü elinde tutan ve bu gücü kişisel çıkarlarını koruyarak yarattıkları şahsi imparatorluklarını büyütmeyi amaçlayanlara karşı bir mücadeleye girişmiştir.

Cerrah’ı yönlendirerek, yapacağınız seçimlerle onu 22 finalden birine taşıyacaksınız. Agarta, verdiğiniz her kararın, yaptığınız her seçimin ne kadar değerli ve önemli olduğunu size göstermek için tasarlandı. Çünkü yaptığınız her seçim aynı zamanda bir vazgeçiştir ve hiçbir kararı geri alamazsınız.

Agarta’nın senaryo ekibinde Ali Rıdvan Tekeoğlu’nun yanı sıra uluslararası alanda birçok festivalde ödüller almış olan “Hile” web serisinin senaristi Taha Ulukaya da bulunmaktadır.

Mizaç Modeli
Verdiğiniz her karar, yönettiğiniz karakterin kişiliğine etki etmektedir. Oyunun her bir finaline ulaştığınızda size, verdiğiniz kararlar neticesinde karakterinizin analizi sunulur. Böylece yapmış olduğunuz seçimlerin etkilerini görebilirsiniz.


99.260
OYUN BİLGİLERİ 21 Ekim 2022 22:56
Agarta

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 33.1 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 21 Ekim 2022

Dil: TÜRKÇE DUBLAJ

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?