Afterimage

2Afterimage indir - (Direkt indir)

dev bıraktı. Devler farklı ilahi görevlerine uyarak bu dünyanın düzenini ve akışını muhafaza etti. Böylece, Engardin’deki canlılar yeniden doğdu ve çoğaldı.

Son olarak insanlar yaratıldı. İnsanların sürekli artan hırsı, Devlere karşı yapılan uzun süreli bir savaşa neden oldu. “”Razing”” olarak bilinen büyük patlama insanlığın Kutsal Topraklarını yok edip çarpışmaya hızlı bir son verene dek Engardin alevler içindeydi. Ancak ilahi düzen bozulmuştu ve canlılar yitip gitmişti. İnsanlığın çağı sona ermişti.

Çatışmadan sağ kalanlar Engardin’in dört bir yanına dağıldı. İnsanlığın Kaynağı’ndan ayrıldıkları için yeniden doğamayan insanlar bir araya gelerek yerleşim yerleri kurdu.

Bu büyük felaketin ardından yıllar geçti ve geri kalan insan yerleşim yerleri, gizemli kuvvetler tarafından aniden saldırıya uğradı. Aros’un öğrencisi olan, hafızasını kaybetmiş genç kız Renee, köyüne yapılan saldırıdan sağ kurtulan tek kişiydi.

Kaybettiği anılarını geri kazanmaya ve kaybolan üstadını bulmaya kararlı olan Renee, yeni dünyanın kaderini belirleyecek olaylar dizisini açıklanamayacak şekilde harekete geçiren bir yolculuğa çıkmak üzere viran olmuş köyüne veda etti.

El çizimi, muhteşem bir dünyanın tadını çıkar

Engardin yalnızca büyük güzelliklerle dolu değil, aynı zamanda krizlerle de kasıp kavruluyor. Engardin kalıntıları birçok hazineye ve sırra ev sahipliği yapıyor ancak Bozulmuşlar sonraki avlarını bekliyor. Kadim ölümcül tuzaklar, dikkatsiz olanları öldürmeye hazır.
Kuvvetli Düşmanlarla Savaş

İnsanlığın inzivaya çekilmesiyle birlikte, doğa ve doğada yaşayan yaratıklar Engardin’i sahiplendi. Seninle hedefin arasında duran 170’ten fazla farklı düşman ve 30 zorlu başdüşmanla savaş. Bu zalim dövüş karşılaşmalarını aşabilenleri pek çok ödül bekliyor.
Çeşitli Karakter Yapıları

Güçlü becerilerin kilidini açmak ve çeşitli silahları yükseltmek için mağlup olan düşmanların güçlerini kullan. 6 ana silah, ikincil silah, zırh ve aksesuar türü dahil toplayabileceğin ve seçebileceğin 200’den fazla farklı ekipman ile kendi dövüş tarzının ustası ol.


Afterimage indir - (Direkt indir)

9.029
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2023 16:08
Afterimage

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 6.42 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?