After Us

1After Us indir - (Direkt indir)

After Us (Orijinal Müziği) Steam üzerinden satın aldığınız oyuna dahildir.

Hayatın Ruhu Gaia olarak oyna ve soyut bir dünyanın büyüleyici ortamlarında nesli tükenmiş hayvanların ruhlarını kurtar. Hâlâ hayatta olan şeyleri arayarak çorak arazide gezinen petrol kaplı Doyumsuzlarla olan karşılaşmalarından sağ çıkıp bu canlıları nihai kaderlerini öğrendikten sonra dirilt: Zıpkınlanan son balina, kafese konulan son kartal, avlanan son geyik ve diğerleri…

Eleştirmenlerden tam not alan Arise: A Simple Story’nin yapımcılarının geliştirdiği bu duygusal yolculukta, tek başına gezegendeki yaşamı tekrar canlandırabilirsin.

Ana Özellikler:
Gaia’nın yolculuğu: Hayattaki son hayvanlar öldü ve Anne, tüm Hayat Gücü’nü ruhlarını kurtarmak için kullandı, artık gücü kozalarda hapsolmuş durumda. Gaia’nın görevi, her birinin ruhunu kurtarıp Anne’nin Ark’ına geri götürmek. Gaia’nın hareket kabiliyetleri süzülerek, zıplayarak ve atılarak yeni bölgeleri keşfedip ölümcül tuzaklardan kaçmanı sağlarken özel yetenekleri de dünyayı saran petrolü temizlemek, aç Doyumsuzlarla yüzleşmek ve ruhları özgür bırakmak için ihtiyaç duyacağın gücü bahşedecek.

Dev sürrealist bir dünya: Göz alıcı soyut tarzda tasvir edilen, insanların ve doğanın yıkıcı ilişkisiyle harabeye dönmüş toprakları Gaia’nın gözünden gör. Yok olan ormanlardan parçalanan şehirlere, kurumuş denizlerden kirli gökyüzlerine, her ortam Gaia’ya yaşam ve güzelliği yaydığı yolculuğunda karşılaşacağı yeni zorluklar sunacak ve Doyumsuzların yıkımının farklı biçimlerini gösterecek.

Zıtlıklarla dolu bir hikâye: After Us, insanların yerle bir ettiği dünyaya hüzünlü bir pencereden bakıyor. Gaia’nın ışığını bu dünyada taşırken ve yıkımın arkasındaki sebepleri keşfederken Doyumsuzların hem bu yok oluşun hem de ilerleme, aşk ve umudun sembolü olduğunu öğreneceksin.


After Us indir - (Direkt indir)

16.817
OYUN BİLGİLERİ 23 Mayıs 2023 19:15
After Us

Tür: Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 27.19 GB

Crack: RUNE

Tarih: 23 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?