AFL Evolution 2

1AFL Evolution 2 indir - (Direkt indir)

EVRİM DEVAM EDİYOR

Avustralya Futbolu’nun en iyi hali, AFL Evolution 2, AFL oyunlarını her zamankinden daha fazla özellikle yeni zirvelere taşıyor!

Yepyeni Oynanış – Sıkı kontroller ve akıllı AI, modern Avustralya Futbolu Futbolu sporunun gerçek bir yansımasını yaratmaya yardımcı olur.

Daha Büyük Kariyer – Şimdi AFL ile aynı anda çalışan iyileştirilmiş draft, serbest oyuncu ve eyalet ligleri ile hedeflerinizi daha derinlemesine takip edin!

Daha Fazla Özelleştirme Seçeneği – Artık kendi rüya takımınızı oluşturmak ve paylaşmak için FanHub’da Oyuncu ve Takım Yönetimi ile birlikte Guernsey Creator’ı içeriyor!

Gelişmiş Çevrimiçi – Çevrimiçi lider panosunun zirvesine çıkmak için kafa kafaya oynayın veya 8 bilgisayara kadar bağlantıyla arkadaşlarınızla takım kurun!

Açıklama – Anthony Hudson ve Garry Lyon’un yer aldığı yepyeni yorum.
Resmi Lisanslı – AFL, AFLW, VFL, WAFL, SANFL, NEAFL ve NAB Ligi’nden 90’ın üzerinde resmi lisanslı takımla hızlı maçlar veya tam rekabet sezonları oynayın.

AFL Gameday – Fikstürler, kadrolar ve düzenli olarak güncellenen puanlar ile 2020 AFL Premiership Sezonundan herhangi bir maçın yanı sıra her tur için Haftanın Takımı ile tekrar oynayın.


AFL Evolution 2 indir - (Direkt indir)

10.874
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2022 00:04
AFL Evolution 2

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 19.38 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 11 Eylül 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?