Aerofly FS 4 Flight Simulator

3Aerofly FS 4, yeni başlayan, orta ve profesyonel uçuş simülasyonu pilotları için son derece gerçekçi bir Uçuş Simülatörüdür.

Tamamen animasyonlu ve etkileşimli 3D kokpitler ve özel kodlu sistemler ile son derece ayrıntılı uçaklardan oluşan geniş bir filo ile uçma dünyasını keşfedin.

Fotogerçekçi manzarada karmaşık uçaklar, helikopterler, iş jetleri, savaş jetleri ve savaş kuşları, genel havacılık uçakları, akrobasi dublör uçakları ve planörlerle uçun.

Aerofly FS 4, kullanımı kolay ve sezgisel bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra 64 bit desteği, çok çekirdekli işleme, yerel Vulkan ve Sanal Gerçeklik (VR) gibi en son teknolojiyi kullanan özel grafik ve fizik motorlarına sahip gerçek bir yeni nesil uçuş simülatörüdür.

Desteği, gerçek zamanlı tam çok gövdeli simülasyon ve karmaşık aerodinamik simülasyonu. Aerofly FS 4’e dünya çapında yükseklik verileri ve temel hava görüntüleri dahildir.

En sevdiğiniz uçağın uçuş güvertesine adım atın veya bir savaş kuşunda rahatlatıcı bir kros uçuşunun keyfini çıkarın.

Birçok özel görevden birini uçurarak yeni yerler keşfedin veya sanal bir havayolu pilotu olun ve on binlerce gerçek dünya havayolu uçuşu arasından seçim yapın.

Yeni uçuş günlüğü özelliği ile kariyer ilerlemenizi takip edin veya tüm uçak kategorilerinde tüm başarıları elde etmeye çalışın.


38.031
OYUN BİLGİLERİ 20 Aralık 2022 22:14
Aerofly FS 4 Flight Simulator

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 217 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 4 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?