Adore

0Adore indir - (Direkt indir)

Adore, ana karakter Lukha’nın basit ve yenilikçi bir şekilde kendi yanında savaşmaları için yaratıkları çağırıp kontrol edebildiği bir Aksiyon Yaratık Toplama oyunudur . Adore’da yakaladığınız yaratıklara göre oyun tarzınızı özelleştirebiliyorsunuz. Her birinin çok farklı özellikleri ve yetenekleri var. Bunun da ötesinde, daha da çeşitli oyun tarzlarına ve güçlü kombinasyonlara izin veren Sinerji Sistemi, Özellikler ve Özel Yetenekler var.

SİNERJİ SİSTEMİ
Yaratıklarınız birlikte en iyi şekilde çalışır. Aralarında sinerji yaratabilirsiniz. Bir yaratığın sahip olduğu her sinerji, ekstra bir yeteneği etkinleştirir veya yaratığınızı değiştirir.

ÖZELLİKLER
Yaratıkların tanrısı Draknar’ın heykellerinin ardından keşif gezilerine çıkın, böylece yaratıklarınız onları benzersiz kılan özellikler kazanır .

ÖZEL YETENEKLER
Her yaratığın ayrıca enerji barı dolduğunda kullanılabilecek özel bir yeteneği vardır. Özel yeteneği daha etkili kullanmak için en iyi anın ne zaman olduğuna karar vermelisiniz .

İyi bir hayran olma yolu uzundur. Gerçek bir hayran, yaratıklarının her birini tanır ve her birinden en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolunu bulur.

RÜNLER VE ESERLER
Yaratık ekibinizin niteliklerini en iyi şekilde tamamlayan özel Rünleri ve Eserleri donatın ve yükseltin.

YEMEK PİŞİRMEK
Maceralarınız sırasında malzemeleri toplayın ve yolculukta size ve yaratıklarınıza yardımcı olacak benzersiz yemekler yaratın.

GERÇEK AŞK
Tüm bilginizi teste tabi tutun. Her bir yaratığı ne zaman çağıracağınızı, iyi bir konuma sahip olduğunuzu, onları ne zaman geri çağıracağınızı, hangi eseri veya runeyi kullanacağınızı, sizi ve yaratıklarınızı keşiflere nasıl hazırlayacağınızı, yaratıklarınızı nasıl eğiteceğinizi bilmek çok önemlidir. Bütün bunlar gerçek bir hayranın sadece yüzeyi.


Adore indir - (Direkt indir)

10.015
OYUN BİLGİLERİ 3 Ağustos 2023 16:39
Adore

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 829.78 MB

Crack: RUNE

Tarih: 3 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?