ADACA

1Bir Cryo-Pod’dan yeni çıkmış, kolunuzun, düşman silahları da dahil olmak üzere gevşek nesneleri zorla manipüle edebilen robotik bir protezle değiştirildiğini görüyorsunuz.

Hukukun seni ve yeni arkadaşlarını pek sevmediğini düşünürsek bu biraz işe yarayabilir

Polis senin tek sorunun olmayacak…

ADACA, karanlık gizemlerle dolu garip ve eski bir dünya. Pasın içinde güçlü, tehlikeli sırlar var ve birçok grup bunları kendi amaçları için ortaya çıkarmaya çalışıyor…

ADACA, 90’ların sonu ve 2000’lerin başındaki hikaye odaklı oyunlardan büyük ölçüde ilham alan epizodik bir sandbox FPS’dir.

Bu oyun, düşmanlarınızı yenmek ve yerçekimini manipüle eden robotik kolunuzu kullanarak bulmacaları çözmek için çevrenin keşfine ve manipülasyonuna büyük önem veriyor!

Birden fazla Bölüme bölünmüş hikaye odaklı, kampanya macerasında Jessy Thorn olarak ezici ihtimallere karşı savaşın. Bir gezegenin yeniden ortaya çıkan karanlık geçmişinde hayatta kalmak için yeni bulunan yoldaşlarla takım kurun…

Dışlama Bölgesinde Çavuş olarak devriye gez. Lexi Abrams, kendi benzersiz Görevleri ve Görevlerini içeren alternatif bir Doğrusal Olmayan Keşif deneyiminde!

Bir zamanlar onu kontrol eden şirketin karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için esrarengiz Calico Vadisi Dışlama Bölgesi’ne dalın.

Oyun Alanı Seviyesinde oyunun sanal alanını kurcalayarak ve keşfederek saatler geçirin ya da Sonsuz Savaş modunda sonsuz düşman dalgalarına karşı gücünüzü test edin!


10.147
OYUN BİLGİLERİ 26 Temmuz 2022 19:22
ADACA

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.65 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 26 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?