Ad Infinitum

2Ad Infinitum indir - (Direkt indir)

Aile evinin duvarları ve Birinci Dünya Savaşı’nın cepheleri arasında hapsolmuş halde geçmişinden parçaları birleştirip hayatının kontrolünü yeniden almaya çalışıyorsun.

DÖNGÜYÜ KIR
Savaş dediğimiz bu kâbus bir gün sona erecek mi? Bir gün iç huzura erişebilecek misin? Ad Infinitum’da Birinci Dünya Savaşı’nda yaşadıkları peşini bırakmayan bir Alman askerini oynuyorsun. Zihnin, aile evindeki hatıralar ve cephedeki siperler ile boğuşurken bu bitmek bilmeyen ıstırap döngüsüne bir son vermeye çalışıyorsun.

DÜŞ VE GERÇEKLİK ARASINDA
Yıkık dökük, kimselerin olmadığı bu koca evin içinde, gençlik yıllarından beri hiç değişmemiş yatak odanda uyanıyorsun. Bir anda, açıklayamadığın bir şekilde savaşın korkunç yüzünün, daha da kötü ve korkunç canavarların gölgesinde kaldığı cephelere ışınlanıyorsun. Kâbus ve gerçeği ayırt etmekten âciz bir şekilde hayatının gidişatını kontrol altına almak için savaşmak zorundasın.

GERÇEK OLAN KÂBUSLAR
Zihninin derinliklerinde tarif edilemeyecek kadar korkunç kâbuslar gerçek oluyor. Ölümcül tuzaklar ve kan donduran yaratıklardan kaçmak için karşına çıkan her canavarın kökenini ve motivasyonunu anlayıp bulmacaları çözmelisin. En ufak ayak sesini bile duyabilen kör şeytanlardan karanlıkta ilerleyen korkunç biçimsiz kuklalara kadar her köşe başında farklı bir dehşet seni bekliyor.

PARÇALANMIŞ BİR AİLE
Savaşın etkileri, cepheden ne kadar uzakta olursa olsun hissediliyor. Bir yandan Birinci Dünya Savaşı’yla parçalanan ailenin sakladığı sır perdesini aralarken bir yandan da geçmişini hatırlamaya çalışmalısın. Evinin duvarları ve Sahipsiz Toprakların dikenli telleri arasında keşif yaparak bilmeceleri ve bulmacaları çözmeli, savaşın parçaladığı bu Alman ailenin hikâyesini en nihayetinde açığa çıkarmalısın.


Ad Infinitum indir - (Direkt indir)

55.996
OYUN BİLGİLERİ 14 Eylül 2023 20:47
Ad Infinitum

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 19.54 GB

Crack: FLT

Tarih: 14 Eylül 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?