AColony

0Not: 3-4 oyunculu co-op modu henüz deneyseldir.

Beklenmedik olaylara, çevrimiçi işbirliğine ve benzersiz bir topluluğu yönetmeye vurgu yapan bir koloni kurma oyunu. Hikaye, bilinmeyen bir dünyada birkaç yerleşimci ve sınırlı kaynaklarla başlar.

KOLONİNİ İNŞA ET
Doğru malzemelerle, çok katlı binaların yanı sıra yer altına veya dağlara uzanan bir temel inşa edebilirsiniz. Ayrıca, odaları kendi isteklerinize göre kişiselleştirmek için geniş bir mobilya, resim ve diğer dekorasyon seçenekleri mevcuttur.
ARAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ

Çok sayıda teknolojiyi araştırın ve bunları daha gelişmiş silahların, eşyaların, makinelerin ve diğer inşaat öğelerinin kilidini açmak için kullanın. Teknoloji ağacı 50’den fazla bireysel teknoloji alanı sunar ve temel, modern, bilgisayar ve nükleer çağ olmak üzere 4 döneme ayrılır.

ETKİNLİKLER
Koloniniz gezginler, tüccarlar ve diğer gruplar tarafından sık sık ziyaret edilirken, daha az barışçıl kişiler de topluluğunuzun farkına varabilir. Düşman kolonistler, tehlikeli hayvanlar veya akıllı böcekler olsun, her zaman iyi bir savunma stratejiniz olmalıdır. Doğa, elbette, kolonistlerinizin ölümünü hızlandırabilecek bir dizi olay sağlar.

BİRLİKTE OYNAMAK
Başka bir oyuncuyla oynarsanız, aynı dünyaya yerleştirileceksiniz ve her oyuncu kendi kolonistlerini kontrol edecek. Kaynak ticareti yapabilir, birbirinizin kolonicilerini tıbbi olarak tedavi edebilir, olaylar ve saldırılarla başa çıkmak için birlikte çalışabilir, kolonist ilişkilerini güçlendirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.


8.474
OYUN BİLGİLERİ 24 Ocak 2023 15:14
AColony

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 486.32 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?